WeTu Analytics

Amakhala Woodbury Tented Camp

Woodbury Tented Camp to kameralny, trzygwiazdkowy obóz krzewu położony na spektakularnym rezerwacie gier Amakhala i prowadzony przez rodzinę Gush, która mieszkała na ziemi od pięciu pokoleń. Wielu naszych pracowników dorastało w okolicy i jest dumnych, że Twoje afrykańskie safari jest niezapomniane.

Obóz Woodbury Tented Camp jest jednym z ukrytych klejnotów Przylądka Wschodniego, schowany w zacisznym zaroślach na wzgórzu, z widokiem na starożytną zalewę rzeki Bushman.

Dziesięć wygodnych namiotów z łazienką na podniesionych podstawach, każdy z prywatnym tarasem, pozwala gościom cieszyć się rzadką intymnością z naturą. Każdy namiot ma ciepłą bieżącą wodę, możliwość łóżka typu king-size lub 2 łóżka pojedyncze oraz koce elektryczne na te przytulne wieczory. Również w portfolio znajdują się dwa namioty rodzinne, które łączą się przez balkon, pozwalając rodzinom cieszyć się afrykańskim krzewem razem.

Dwa razy dziennie z jednym z naszych przyjaznych i profesjonalnych przewodników oferują szansę na ekscytujące oglądanie gry Big Five i niezapomniane zachody słońca w buszu. Życie obozowe jest skupione wokół jadalni i części wypoczynkowej, z której roztacza się widok na równiny Woodbury. Z pokładu często można zobaczyć wiele gatunków dziczyzny, takich jak zebra, żyrafa, bawoły i słoń, podczas gdy nawiedzający okrzyk orłów ryb odbija się echem doliny.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Amakhala Woodbury Tented Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania