WeTu Analytics

Machaba Camp

Mokoro safari

Jest to wykopany kajak polowany przez doświadczonego polera w płytkich wodach Okavango. Jest to świetny sposób, aby zobaczyć drogi wodne i jest spokojny i cichy. Wycieczki te odbywają się w godzinach porannych lub organizowane są dłuższe jednodniowe wycieczki. Przeglądaj wyspy wokół obozu i wrócić wypoczęty i odmłodzony.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game drives

Dyski do gier prowadzone są rano i popołudnie/wieczory w obozie. Zwykle trwają one około trzech godzin i są prowadzone wzdłuż systemów rzecznych i terenów powodziowych wokół obozu. Przyroda w okolicy jest płodna i szanse są dobre, aby zobaczyć niektóre z większych drapieżników, stada słonia i bawoła i wszystkie zwierzęta, które występują tutaj. Nocne przejażdżki prowadzone są wczesnym wieczorem, oferując szansę zobaczyć mniejsze, bardziej nocne zwierzęta z reflektorami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Walking safaris

Spacerujące safari są również prowadzone ogólnie rano z uzbrojonymi przewodnikami. Spacery są spokojne, a czas potrzebny jest na obserwowanie mniejszych rzeczy w krzakach, które zwykle tęsknią podczas jazdy. Chodzenie jest zależne od pogody lub zależne od stanu terenu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Machaba Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania