WeTu Analytics

Hoanib Skeleton Coast Camp

Miejsce: W odległym obszarze Kaokoveld, z żwirowymi równinami i suchymi korytami rzek, które czerpią fascynującą przyrodę, leży Hoanib Skeleton Coast Camp. Poszukiwania tego odizolowanego, ale zróżnicowanego obszaru odbywają się poprzez przejażdżki natury wzdłuż wąskiej wstążki roślinności koryta rzeki, gdzie można znaleźć zaskakujące bogactwo zwierząt przystosowanych do pustyni; podczas gdy w obozie Centrum Badawcze dostarcza dalszych informacji. Bezlitosne Wybrzeże Szkieletów z jego szczątkami i hałaśliwymi koloniami futerkowych pieczęci Przylądka jest dostępne albo przez fascynującą jazdę lub lot, w zależności od pogody.

Zakwaterowanie: Osiem dużych namiotów z łazienką (w tym jedna jednostka rodzinna), główny obszar i basen, patrzeć na szeroką, chropowatą dolinę, która pochyla się do prawie zawsze suchej rzeki Hoanib.

Cel: Ten obóz w pełni zasilany energią słoneczną jest wspólnym przedsięwzięciem z sąsiednimi konserwancjami Anabeb, Torra i Sesfontein oraz gospodarzem badaczy zaangażowanych w zachowanie lwa przystosowanego do pustyni, hieeny brązowej i innych.

Unikalne punkty sprzedaży

Suche koryto rzeki daje dobrą grę przystosowaną do pustyni: od słonia do okazjonalnych lwa i brązowej hieny
Dostęp do Szkieletu Wybrzeża z ogromnymi koloniami futra Przylądka i szczątkami wraku
Wgląd na okolicę i jego dziką przyrodę w Centrum Badawczym

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Hoanib Skeleton Coast Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania