WeTu Analytics

Hoanib Skeleton Coast Camp

Hoanib Skeleton Coast - Nature drives

Pojazdy przyrodnicze prezentują ogrom krajobrazu i oferują najlepsze możliwości zobaczenia dostosowanej do pustyni przyrody. Rano lub popołudniowe przejażdżki, a także całodniowe wycieczki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hoanib Skeleton Coast - Guided nature walks

Spacery z przewodnikiem z obozu to ekscytujący sposób na zbliżenie się i osobiste z pustynią. Jak również możliwość plamienia wielkiej gry, jest to również dobra okazja do badania mniejszych stworzeń i fascynujące życie roślin koncesji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hoanib Skeleton Coast - Excursion to the Skeleton Coast

Na pobyt trwają trzy noce (lub więcej) całodniowe wycieczki do Skeleton Coast są oferowane. Fascynująca wycieczka 4x4 na wybrzeże zabierze Cię przez pustynię i dziką przyrodę rzeki Hoanib i równiny zalewowej, w tym Klein Oases Spring i przejazd przez pole wydmowe - podczas gdy Szkielet Coast sam ujawnia skaliste wybrzeże z ogromnymi koloniami futer Cape i szczątkami wraku. Po lunchu piknikowym, lot powrotny do obozu oferuje wspaniałą perspektywę podróży z powietrza.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hoanib Skeleton Coast - Day excursions

Działające w ramach naszej strefy koncesyjnej i w ofercie dla wszystkich gości, wycieczki te opuszczają obóz wcześnie rano, obejmują lunch piknikowy i powrót do obozu w połowie do późnego popołudnia. Obejmuje to Mudorib Springs, odkrywanie odległych obszarów na południu naszej przydzielonej ekskluzywnej strefy koncesji, z czerwonymi bazaltowymi krajobrazami Damaraland. Wśród innych gatunków dziczyzny, goście mają szansę zobaczyć górską zebrę Hartmanna i dostosowaną do pustyni nosorożca. W północnej i wschodniej części Hoanib doliny oferują spektakularne krajobrazy.

W zależności od dostępności prywatnego pojazdu, aby zagwarantować tę wycieczkę, prywatny pojazd musi zostać zarezerwowany i opłacony.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hoanib Skeleton Coast - Interaction with wildlife researchers

Prezentacje i interakcje z badaczami przyrody są planowane, gdy naukowcy są w obozie lub w pobliżu. Obejmują one wszystkie aktualne badania, w szczególności dobrą pracę wykonaną przez dr Flip Standera i jego zespół nad unikalnym lwem przystosowanym do pustyni.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Hoanib Skeleton Coast Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania