WeTu Analytics

Lango Camp

Dziś Obozy Discovery Odzala - Ngaga Camp, Lango Camp i Mboko Camp - zyskują szybką trasę z podróżnikami, którzy odwiedzają, aby doświadczyć zachodnich goryli nizinnych, słonia leśnego, bongo i wielu innych gatunków poprzez 4, 7 lub 10 metrów trasy między 3 obozami.

Obszary odległe w Afryce są zagrożone i muszą być komercyjnie opłacalne, aby być chronione. Jest to wizja Kongo Conservation Company - podjęcie innowacyjnego podejścia do pionierskiej turystyki ekologicznej w basenie Kongo. Celem CCC jest zapewnienie wartości dodanej Parku Narodowego Odzala-Kokoua i rezerwatu Specjalnego Dzanga-Sangha poprzez rozwój turystyki i liczy się każda wizyta.

Lango Baï, naturalna, bagnisty polana w lesie z dużymi złożami minerałów, posiada przyciąganie magnetyczne dla ogromnych stad afrykańskich gołębi zielonych i afrykańskich papug szarych, a także dla stad bawołów leśnych w dzień i słoni leśnych w nocy. Dla obserwatorów ptaków oferuje doskonałe możliwości oglądania ptaków leśnych, które z ciekawości nie są szczególnie ostrożne wobec ludzi idących 3-4 m nad poziomem gruntu.

Sześć pensjonatu Lango Camp zostało strategicznie rozmieszczone na skraju Lango Baï z widokiem na otwarte baï, jeden z najbardziej zatrzymanych widoków każdego obozu w Afryce. Domki zbudowane są z naturalnych materiałów, takich jak lokalnie tkane panele palmowe rafijskie i stoją na palach nad ziemią. W domkach znajdują się moskitiery oraz łazienka z prysznicem z ciepłą wodą i spłukaną toaletą. Goście mają do dyspozycji podwyższony chodnik o 360°, z którego roztacza się widok na las i rozległą baï.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Lango Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania