WeTu Analytics

Lango Lodge

Lango Baï, naturalna, bagnista polana w lesie z dużymi złożami minerałów, posiada magnetyczną atrakcję dla ogromnych stad afrykańskich gołębi zielonych i afrykańskich papug szarych, a także stad bawołów leśnych za dnia i słoni leśnych nocą. Dla obserwatorów ptaków oferuje doskonałe możliwości obserwowania ptaków leśnych, które, co ciekawe, nie są szczególnie ostrożne w przypadku ludzi chodzących 3-4 m nad poziomem gruntu.

Sześć domków gościnnych Lango Lodge zostało strategicznie rozmieszczonych na skraju Lango Baï z widokiem na otwartą baï, jeden z najbardziej fascynujących widoków na każdy obóz w Afryce. Domki są zbudowane z naturalnych materiałów, takich jak lokalnie tkane panele palmowe z rafii i stoją na palach nad ziemią. W domkach znajdują się moskitiery i łazienka z prysznicem z ciepłą wodą i spłukiwaną toaletą. Domki oferują podwyższony chodnik 360° z widokiem na las i rozległą baï.

Odległe obszary w Afryce są zagrożone i muszą być opłacalne komercyjnie, aby były chronione, a Kamba African Rainforest Experiences przyjmuje innowacyjne podejście do pionierskiej ekoturystyki w dorzeczu Konga. Celem jest bycie aktorem ochrony przyrody poprzez dostarczanie wartości dodanej do Parku Narodowego Odzala-Kokoua i Parku Narodowego Nouabalé-Ndoki poprzez rozwój turystyki, a każda wizyta się liczy. Dziś Kamba African Rainforest Experiences zyskuje na popularności wśród podróżników, którzy odwiedzają dziewiczy basen Konga, aby doświadczyć gęstej populacji zachodnich goryli nizinnych, stad rzadkich słoni leśnych, nieśmiałego bongo i wielu innych gatunków podczas 7-dniowej, 10-dniowej lub 11-dniowej podróży Kamba, łączącej Ngaga Lodge, Lango Lodge i Mboko Lodge.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Lango Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania