WeTu Analytics

Bomani Tented Lodge

Saddlebill Tent

(5 pokoje)

3 x Saddlebill Twin namioty: 50 m kw. Z widokiem na równinę Ngamo do Bomani Pan, podniesiony pokład z drewna tekowego, podwójne łóżka, wentylator stojący, łazienka z prysznicem, WC i umywalką.

2 x Saddlebill podwójne namioty: 48 m kw. Z widokiem na równinę Ngamo do Bomani Pan, podniesiony pokład z drewna tekowego, wentylator stojący, łazienka z prysznicem, WC i umywalką. W jednym z pokoi znajduje się łóżko podwójne, a w drugim łóżko typu king-size.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Spurwing Tent

(4 pokoje)

2 x Spurwing Twin Suites: 62,5 m kw namiot z widokiem na domek podlewania, podwójne łóżka, wentylatory, łazienka z prysznicem, WC, umywalka, salon z łazienką, weranda idealna do prywatnej jadalni, miejsce na dodatkowe łóżko dla dzieci.

1 x Spurwing Double Suite: 62,5 m kw z widokiem na domek podlewania, łóżko typu king-size, wentylator sufitowy, łazienka z prysznicem, WC, umywalką, salon z łazienką, weranda idealna do prywatnej jadalni.

1 x Spurwing Honeymoon Suite: 57,5 mkw namiot z widokiem na domek, łóżko typu king-size, łazienka z prysznicem i wolnostojącą wanną, dwie umywalki, wentylatory napowietrzne, duża weranda wyłożona kafelkami idealna do prywatnej jadalni.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sable Suite

(1 pokój)

Sable Suite jest nasz apartament rodzinny zbudowany jest pośród gaju drzew Camelthorn i nieco z dala od reszty domku, aby nadać mu trochę prywatności. Ten rodzinny apartament typu suite oferuje wspaniałe widoki na równiny Ngamo i regularne obserwacje dzikiej przyrody, gdy zwierzęta przemieszczają się do pobliskiego Bomani Pan.

Apartament składa się z 2 dużych sypialni (jedna z łóżkiem typu king-size i druga z 2 ¾ łóżkami), obie z łazienkami z luksusową wanną i zachwycającymi prysznicami na świeżym powietrzu. Do dyspozycji Gości jest również duży salon na otwartym planie i jadalnia, aby umożliwić rodzinom korzystanie z opcjonalnej prywatnej kuchni.

Komfortowo pomieścić do 6 osób (w części wypoczynkowej można umieścić 2 dodatkowe łóżka pojedyncze)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Thatched Bungalow

(1 pokój)

Ta ceglana chata jest elegancko urządzona i luksusowo. Do dyspozycji Gości jest prywatna łazienka, ciepła bieżąca woda i prąd przez generator. Z prywatnej werandy roztacza się widok na dziurę wodną. Ten domek jest najbliżej wszystkich domków do głównego obszaru domku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Bomani Tented Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania