WeTu Analytics

Chobe River Lodge

Luxury Riverview Room downstairs

(3 pokoje)

Ten przestronny pokój dwuosobowy z 1 lub 2 łóżkami dysponuje łazienką i werandą z widokiem na rzekę Chobe. Łóżka mogą być pościelone w 2 łóżka pojedyncze lub jedno łóżko typu king-size. Klimatyzacja, darmowa sieć WIFI, ekspres do kawy i wszystkie niezbędne przybory toaletowe, w tym suszarka do włosów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Riverview Family room downstairs

(1 pokój)

Pokój rodzinny z łazienką i werandą z widokiem na rzekę Chobe. Do dyspozycji Gości jest 2 osoby dorosłe i 2 dzieci do 13. roku życia. Łóżka mogą być pościelone w 2 łóżka pojedyncze lub jedno łóżko typu king-size. Klimatyzator, ekspres do kawy i wszystkie niezbędne przybory toaletowe, w tym suszarka do włosów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury Riverview upstairs

(3 pokoje)

Luksusowy pokój dwuosobowy z łazienką i dużą werandą z widokiem na rzekę Chobe. Łóżka mogą być pościelone w 2 łóżka pojedyncze lub jedno łóżko typu king-size. Klimatyzator, ekspres do kawy i wszystkie niezbędne przybory toaletowe, w tym suszarka do włosów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury Courtyard Room

(5 pokoje)

Luksusowy pokój dwuosobowy z łazienką i dużą wspólną werandą na dziedzińcu. Łóżka mogą być pościelone w 2 łóżka pojedyncze lub jedno łóżko typu king-size. Klimatyzator, Mosquitonet, ekspres do kawy i wszystkie niezbędne przybory toaletowe, w tym suszarka do włosów.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Chobe River Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania