WeTu Analytics

Entumoto Safari Camp

Main Camp - Double Room

(3 pokoje)

Mamy 3 pokoje dwuosobowe w głównym obozie. Każdy pokój posiada dużą werandę z przepięknym widokiem w dół doliny, podwójne łóżko, które można również przekształcić w dwa bliźniaki, przestrzeń szafki i toaletka, a także łazienkę z gorącymi prysznicami, dwie umywalki, loo, szampon, odżywka i mycie ciała jest również.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Main Camp - Family Suites

(4 pokoje)

Mamy 4 apartamenty rodzinne w głównym obozie. Każdy apartament dysponuje 2 sypialniami, które mogą być ustawione jako dwuosobowe lub bliźniaki, z których każda dysponuje łazienką z takimi samymi udogodnieniami jak pokoje dwuosobowe. Ponadto pokoje dysponują salonem z kominkiem, lodówką, 3 sofami i biurkiem. Wzdłuż przedniej części apartamentu rodzinnego przebiega masywna weranda z 2 sofami i różnymi krzesłami wzdłuż niego.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Entumoto Toto - Double Room

(3 pokoje)

Mamy 3 pokoje dwuosobowe w Toto Camp. Pokoje dwuosobowe Toto są urządzone w podobny sposób do pokoi w obozie głównym z podwójnym łóżkiem, które można również przekształcić w dwa bliźniaki, szafka, toaletka, a także łazienkę z prysznicem z ciepłą wodą, dwie umywalki, toalety i własną werandę - ale bez widoków na Konserwatywność.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Entumoto Toto - Family Suites

(3 pokoje)

Do dyspozycji Gości są 3 apartamenty rodzinne Toto. Apartamenty rodzinne Toto obejmują 2 sypialnie i łazienkę z takimi samymi udogodnieniami jak pokoje dwuosobowe.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Entumoto Safari Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania