WeTu Analytics

Porini Mara Camp

Porini Tent

(5 pokoje)

Obóz Porini Mara zawiera tylko 6 przestronnych namiotów dla gości, z których jeden jest jednostką rodzinną z centralnym salonem łączącym namioty.

Namioty są przestronne i mają ekskluzywny, ale przyjazny klimat. Namioty są gustownie urządzone z miejscowego materiału, a wygodne poduszki wykonane z kolorowych tkanin zostały użyte do dodania egzotycznego dotyku. Łóżka wyposażone są w wygodne materace, przytulne kołdry, koce i miękkie ręczniki w łazience.

Każdy namiot zawiera podwójne i pojedyncze łóżko z szafkami nocnymi, lampki nocne LED, latarkę, szafę do wieszania ubrań, bagażnik, łazienkę z prysznicem i umywalką, biurko z lampą, dywany i krzesła oraz stół na werandzie. Butelki z ciepłą wodą w każdym łóżku, aby gonić zimno w nocy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Family Unit

(1 pokój)

Obiekt Porini Mara Camp mieści się w namiocie w kształcie litery H, położonym około 20 metrów od głównych obszarów. Przestronny apartament jest wykonany z wysokiej jakości płótna, każde skrzydło o powierzchni 64 m², a salon o powierzchni 16 metrów kwadratowych. Składa się z dwóch pokoi z salonem pomiędzy. Każdy z dwóch pokoi posiada łóżko typu king-size i łóżko pojedyncze, wysokiej jakości, przestronny namiot jest gustownie urządzony i posiada oświetlenie zasilane energią słoneczną, łazienkę (z gorącym prysznicem i WC spłukiwane) oraz werandę. Jednostka jest idealna dla rodzin lub grup przyjaciół podróżujących razem i jest w tej samej cenie za osobę, co nasze inne namioty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Porini Mara Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania