WeTu Analytics

Porini Mara Camp

Game drives

Rano, wieczorne i nocne wspólne dyski gier. Zachody słońca w malowniczych punktach widokowych. Eskortowany krzak spacery z wojownikami Maasai i przewodnikiem safari. Śniadania Bush i lunche są również dostarczane jako część doświadczenia z naciskiem na bycie w naturze z wykwalifikowanym przewodnikiem Maasai i obserwatorem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sun-downers from scenic locations

Tuż przed zachodem słońca, gdy skończysz pełną wrażeń popołudniową przejażdżkę, napoje i przekąski będą podawane z malowniczej lokalizacji, aby podziwiać widoki słońca zachodzące na równiny sawanny. Typowe afrykańskie safari Sundowner.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Night Game-drives

Jeśli pustynia jest magiczna w dzień, nocą zapowiada teatr nocny na wspaniałą skalę. Nad wami błyszczy się niewiarygodny baldachim gwiazd, a wokół was owija miękki aksamit afrykańskiej nocy, przerywane przez szorstkie, suche kaszel lwa, cackling i koklusz hieny i symfonię śpiewu ptaków. Przygoda rzeczywiście.

Noc należy do myśliwych: lwów i lamparty. Jest to również jedyny czas, kiedy można dostrzec takie nieuchwytne nocne stworzenia jak aardvarks, zające peleryny i krzaki dzieci. Najlepszy ze wszystkich, Twój pojazd będzie wyposażony w potężną, ręczną lampę, którą można wykorzystać do zamiatania krzaka w celu obserwacji pełzających cieni i lśniących oczu. Światło jest filtrowane, więc nie oślepia zwierząt.

Jedyne w swoim rodzaju doświadczenie konserwancji, gry nocne nie są dozwolone w granicach parków narodowych i rezerwatów. Więc są ostatecznym luksus safari, gra-oglądanie ekstrawagancji i foto-okazja

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided nature walks with Maasai warriors

Chodzenie w buszu daje możliwość doświadczania Afryki z ziemi, w bezpiecznych rękach profesjonalnego przewodnika wojownika Maasai. Nie musisz być super dopasowany, możemy dopasować spacer do twoich umiejętności i poziomu sprawności. Dołączając do nas na spacerze, można zauważyć wszystkie małe rzeczy dostępne w przyrodzie, że normalnie po prostu przejść obok. Te małe szczegóły, które są pomijane na dyskach gier, stają się bardziej widoczne z wolniejszego tempa i niższego kąta bycia pieszo. Pomyśl o niesamowitych umiejętnościach inżynierskich i współpracy związanej na przykład z tworzeniem koca termitowego. Wezwania ptaków, utwory, owady, rośliny i geologia. Wszystko nabiera większego znaczenia i zyskujesz znacznie głębsze zrozumienie otoczenia.

Spacery Bush zabierają Cię do miejsc niedostępnych dla pojazdów, umożliwiając Ci doświadczenie i interakcję z otoczeniem w bardziej zaokrąglony sposób.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush picnics

Jest nieco prawie pierwotna radość z jedzenia posiłku w surowej pustyni afrykańskiej sawanny, bardziej więc jeśli ustawienie dzieje się Masai Mara, gdzie jest całkiem możliwe, że twoje poglądy są otoczone oszałamiającymi krajobrazami i wspaniałej przyrody. Piknikowy lunch jest zwykle organizowany podczas całodniowej wycieczki do rezerwatu tak, że nie trzeba wracać do obozu na lunch, często malownicze otoczenie na wolności sprawia, że jest to naprawdę niezapomniany posiłek.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Hot Air Balloon Safari

Przejażdżki balonem na gorące powietrze są ekscytujące w każdym otoczeniu. Safari balonowe na gorące powietrze nad Masai Mara National Reserve, choć, jest raz w życiu doświadczenie!

Chociaż jest to za dodatkową opłatą, zalecamy to. Przeżyj ekscytujące „balonowe safari na gorące powietrze nad niezwykłymi krainami Afryki Maasai Mara. Przesuwaj oczy po panoramicznych równinach i poznaj fantastyczne cechy dolin, musujących rzek i bujne łąki przed tobą.
Pomiędzy głowami delikatnej żyrafy kującej liściaste drzewa, śpiące słonie zamiatające w chłodnym wietrze, eleganckie gazele posypujące się w rozległej przestrzeni, a hipopotamy doniczki posypują wodą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Safari Weddings

Gdzie lepiej świętować swój ślub niż w romantycznym i spokojnym otoczeniu, w przepięknej scenerii i otoczony dźwiękami buszu. Wielokrotnie nagradzany obóz Porini Mara jest idealny do wyjątkowych ceremonii cywilnych, odnowienia ślubów lub błogosławieństw. Uroczystości weselne mogą być organizowane w prywatnych, malowniczych punktach widokowych z przepięknym widokiem na pełen gwir krajobraz. Tradycyjne zwyczaje i błogosławieństwa Maasai mogą być włączone, aby dokonać bardzo specjalnego i duchowego doświadczenia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Porini Mara Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania