WeTu Analytics

Tsitsikamma Village Inn

Obiekt Tsitsikamma Village Inn położony jest w miejscowości Storms, przy pięknej trasie Garden Route. Oferuje on zakwaterowanie w wyjątkowej formie. Większość naszych pokoi znajduje się wokół typowej wsi zieleni. Budynki te reprezentują wiele różnych stylów budowlanych, które miały być znalezione w Kolonii Przylądka w 1800 roku.

Restauracja Oude Martha zaprasza na obfite i smaczne śniadania, lunche i kolacje. Inne popularne restauracje obejmują charakterystyczny pub Hunter's Pub i nieformalny Cafe Bacchus. Obok hotelu znajduje się restauracja Marilyn z lat 60., gdzie można wybrać się na wycieczkę po alei pamięci z zabytkowymi motocyklami, samochodami, pamiątkami i typowym menu. Ciesz się piwo lub Weiss w naszym mikrobrowarze, który oferuje również szereg innych południowoafrykańskich piw rzemieślniczych.

Nasz hotel jest doskonałą bazą wypadową do odkrywania atrakcji przyrodniczych i atrakcji regionu. Istnieje wiele sposobów, aby to zrobić, począwszy od szlaków turystycznych, kolarstwa górskiego i przejażdżki konne, wycieczki z baldachimem na drzewie i skoki na bungee. Między wycieczkami Goście mogą zrelaksować się przy basenie musującym lub zabawić się w pokoju gier. Na terenie całego hotelu można korzystać z bezpłatnego bezprzewodowego dostępu do Internetu. Wyposażenie pokoi obejmuje klimatyzację/ogrzewanie, koce elektryczne, telewizor oraz stację do parzenia kawy i herbaty.

Hotel słynie z dobrego jedzenia, uroku starego świata i jest ulubionym od wielu lat!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Tsitsikamma Village Inn

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania