WeTu Analytics

African Bush Camps Kanga Camp

W najbardziej odległej części wpisanej na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO w Mana Pools znajduje się Kanga Pan. 12-osobowy luksusowy obóz namiotowy posiada łazienkę z prysznicami na świeżym powietrzu i umywalkami z widokiem na otwór wodny. Dwa namioty to luksusowe namioty rodzinne/miesiąc miodowy z własną jadalnią i częścią wypoczynkową. W głównej części znajduje się komfortowy salon i jadalnia, z których roztacza się nieprzerwany widok na bardzo aktywny otwór wodny. Zrelaksuj się w salonie na górnym pokładzie w cieniu mahoniu lub usiądź na pokładzie poniżej w pobliżu brodzika i ciesz się Kangą - starą Afryką w nowej erze.

Zróżnicowany obszar ma wiele linii vlei, systemy rzeczne rzeki Ruckomechi, oraz mieszane typy lasów od lasów Mopane po Jesse Bush i lasy rzeczne. Sam Kanga Pan jest jedynym znanym źródłem wody na tym obszarze dostępnym przez cały rok, dzięki czemu jest ośrodkiem dzikiej przyrody i rozkoszy do zwiedzania pieszo. Nieskazitelny i nierozwinięty obszar ten zapewnia czysty, dziewiczy, prywatne afrykańskie safari.

Oprócz napędów do gier, obserwacji ptaków i wycieczek pieszych, godzina jazdy samochodem prowadzi do równin zalewowych Zambezi w Mana Pools. Kanga dobrze współpracuje z Zambezi Expeditions, aby zapewnić gościom ogólny widok na śródlądowe i nadrzeczne doświadczenia dostępne w Mana Pools, jeden z ostatnich „nietkniętych” rajów dzikiej przyrody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Kanga Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania