WeTu Analytics

African Bush Camps Kanga Camp

Położony w najbardziej odległej części światowego dziedzictwa UNESCO w basenach Mana jest Kanga Pan. W 12-osobowym namiocie znajduje się łazienka z prysznicem na świeżym powietrzu i umywalkami z widokiem na dziurę wodną. Dwa namioty są namioty rodzinne/miesiąc miodowy z własną jadalnią i częścią wypoczynkową. W głównej części znajduje się komfortowy salon i jadalnia, z którego roztacza się nieprzerwany widok na bardzo aktywny otwór wodny. Relaks w salonie na górnym pokładzie w cieniu mahoniu lub usiąść na pokładzie poniżej w pobliżu basenu powitalnego i cieszyć się Kanga - starą Afrykę w nowej epoce.

Zróżnicowany obszar ma wiele linii Vlei, układy rzeczne rzeki Ruckomechi i mieszane rodzaje lasów od lasów Mopane do Jesse Bush i lasy rzeczne. Sama Kanga Pan jest jedynym znanym źródłem wody w okolicy dostępnym przez cały rok, co czyni go ośrodkiem dla dzikich zwierząt i zachwytem do zwiedzania pieszo. Dziewiczy i niezabudowany obszar ten daje czyste, dziewicze, prywatne afrykańskie safari.

Poza dyskami do gier, obserwacją ptaków i pieszych wycieczek, godzinę jazdy samochodem można dotrzeć na równiny powodziowe Zambezi w basenach Mana. Kanga działa dobrze we współpracy z Wyprawami Zambezi, aby zapewnić gościom ogólny widok na śródlądowe i rzeczne doświadczenia dostępne w basenach Mana, jednym z ostatnich „nietkniętych” rajach dzikiej przyrody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Kanga Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania