WeTu Analytics

African Bush Camps Kanga Camp

Luxury Tented Suite

(6 pokoje)

Kanga Camp zasilany energią słoneczną składa się z sześciu luksusowych namiotów, wszystkie podniesione na pojedynczych drewnianych platformach, aby uzyskać podwyższony widok na Kanga Pan. Każdy luksusowy namiot w stylu Meru jest prosty, ale elegancki, szczyci się oknami sięgającymi od podłogi do sufitu z siatki, które wpuszczają dużo naturalnego światła i lekką bryzę. Wszystkie namioty są pełne wentylatorów, łazienkę, spłukiwanie toalety, prysznic na świeżym powietrzu, ciepłą bieżącą wodę i zaciszną werandę

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Luxury Tented Honeymoon Suite or Luxury Family Suite

(2 pokoje)

Każdy luksusowy namiot w stylu Meru jest prosty, ale elegancki, szczyci się oknami sięgającymi od podłogi do sufitu z siatki, które wpuszczają dużo naturalnego światła i lekką bryzę. Wszystkie namioty są pełne wentylatorów, łazienkę, spłukiwaną toaletę, prysznic na świeżym powietrzu, ciepłą bieżącą wodę i zaciszną werandę.

Kanga ma 2 luksusowe namioty, które są używane jako namiot rodzinny (quad) lub namiot dla nowożeńców. Mają one otulony taras z widokiem na patelnię z prywatną częścią wypoczynkową i jadalnią. Namioty te wyposażone są w wannę typu roll-top na sąsiednim zacisznym pokładzie, idealny do romantycznej kąpieli z gwiazdami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Kanga Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania