WeTu Analytics

African Bush Camps Kanga Camp

Game Drives

Dyski gier na Camp Kanga są zawsze pełne niespodzianek. Safari w tym bogatym w gry regionie Zimbabwe oznacza, że są powszechne obserwacje, takie jak lampart i dziki pies. W porze suchej dyski do gier często nie są potrzebne, ponieważ gra przychodzi prosto na patelnię przed Kanga, gdzie świeża woda jest pompowana przez cały dzień. Będąc jedyną patelnią w promieniu 10 km, to przynosi prawdziwe znaczenie Safari Fotel.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Walking Safaris

Chodzenie po Camp Kanga jest absolutnie wspaniałe Z przewodnikiem jednego z naszych professioanl przewodników w obozie, chodzenie w Mana Baseny jest jedną z najbliższych rzeczy, które możemy dostać się do bycia na pustkowiu. Poznaj florę regionu lub śledź lwy pieszo. Spacer po basenach Mana jest czymś naprawdę wyjątkowym.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Armchair Safari

Zrelaksuj się na górnym pokładzie w cieniu mahoniu lub usiądź na pokładzie poniżej, w pobliżu basenu i rozkoszuj się nieprzerwanym widokiem nadpobudliwej dziury Kanga Pan, gdy zwierzęta przychodzą do Ciebie — idealne „safari na fotel”. Fotel Safari jest najlepiej doświadczony w porze suchej, gdy poziom wody jest niski.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bird Watching

Rozkosz się wezwaniem afrykańskiego skimmera, sfotografuj pszczoły z południowego karminu i trogonu Narina. Lub po prostu usiądź wygodnie i ciesz się ich pięknymi piosenkami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Hide

Ta jedyna w swoim rodzaju funkcja w naszym gospodarzu obozów przyciąga wiele dzikich zwierząt, takich jak słoń, lampart, dzikie psy, antylopy i gatunki ptaków. Wyjątkowa skóra Kanga jest wyjątkową atrakcją dla fotografów i oferuje piękny sposób na poznanie przyrody z bezpiecznego, wciągającego obrazu. Przechwytywanie miedzianego zachodu słońca skąpanego w miękkim, bursztynowym świetle „magicznej godziny” to doświadczenie, którego nie można przegapić.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Kanga Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania