WeTu Analytics

African Bush Camps Kanga Camp

Położony w najbardziej odległej części światowego dziedzictwa UNESCO w basenach Mana jest Kanga Pan. W 12-osobowym namiocie znajduje się łazienka z prysznicem na świeżym powietrzu i umywalkami z widokiem na dziurę wodną. Dwa namioty są namioty rodzinne/miesiąc miodowy z własną jadalnią i częścią wypoczynkową. W głównej części znajduje się komfortowy salon i jadalnia, z którego roztacza się nieprzerwany widok na bardzo aktywny otwór wodny. Relaks w salonie na górnym pokładzie w cieniu mahoniu lub usiąść na pokładzie poniżej w pobliżu basenu powitalnego i cieszyć się Kanga - starą Afrykę w nowej epoce.

Zróżnicowany obszar ma wiele linii Vlei, układy rzeczne rzeki Ruckomechi i mieszane rodzaje lasów od lasów Mopane do Jesse Bush i lasy rzeczne. Sama Kanga Pan jest jedynym znanym źródłem wody w okolicy dostępnym przez cały rok, co czyni go ośrodkiem dla dzikich zwierząt i zachwytem do zwiedzania pieszo. Dziewiczy i niezabudowany obszar ten daje czyste, dziewicze, prywatne afrykańskie safari.

Poza dyskami do gier, obserwacją ptaków i pieszych wycieczek, godzinę jazdy samochodem można dotrzeć na równiny powodziowe Zambezi w basenach Mana. Kanga działa dobrze we współpracy z Wyprawami Zambezi, aby zapewnić gościom ogólny widok na śródlądowe i rzeczne doświadczenia dostępne w basenach Mana, jednym z ostatnich „nietkniętych” rajach dzikiej przyrody.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Kanga Camp

Imię
Nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania