WeTu Analytics

African Bush Camps Kanga Camp

Tented Suite

(6 pokoje)

Zasilany energią słoneczną Kanga Camp składa się z sześciu namiotów, które zostały podniesione na poszczególnych drewnianych platformach dla podwyższonego widoku na Kanga Pan. Każdy namiot w stylu Meru jest prosty, a zarazem elegancki, wyposażony w okna sięgające od podłogi do sufitu, dzięki którym można wpuścić dużo naturalnego światła i lekką bryzę. Wszystkie namioty są przepełnione wentylatorami, łazienką, spłukiwaniem WC, prysznicem na świeżym powietrzu, gorącą bieżącą wodą i zaciszną werandą

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Tented Honeymoon Suite or Family Suite

(2 pokoje)

Każdy namiot w stylu Meru jest prosty, a zarazem elegancki, wyposażony w okna sięgające od podłogi do sufitu, dzięki którym można wpuścić dużo naturalnego światła i lekką bryzę. Wszystkie namioty są przepełnione wentylatorami, łazienką, spłukiwaniem WC, prysznicem na świeżym powietrzu, gorącą bieżącą wodą i zaciszną werandą.

Kanga ma 2 namioty, które są używane jako namiot rodzinny (quad) lub namiot dla nowożeńców. Dysponują one tarasem z widokiem na patelnię z prywatną częścią wypoczynkową i jadalnią. Namioty te wyposażone są w wannę na rolkach na sąsiednim, zacisznym tarasie, idealną na romantyczną, oświetloną gwiazdą kąpiel.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Kanga Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania