WeTu Analytics

African Bush Camps Kanga Camp

Tented Suite

(6 pokoje)

Zasilany energią słoneczną Kanga Camp składa się z sześciu namiotów, które zostały podniesione na poszczególnych drewnianych platformach dla podwyższonego widoku na Kanga Pan. Każdy namiot w stylu Meru jest prosty, a zarazem elegancki, wyposażony w okna sięgające od podłogi do sufitu, dzięki którym można wpuścić dużo naturalnego światła i lekką bryzę. Wszystkie namioty są przepełnione wentylatorami, łazienką, spłukiwaniem WC, prysznicem na świeżym powietrzu, gorącą bieżącą wodą i zaciszną werandą

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Tented Honeymoon Suite or Family Suite

(2 pokoje)

Każdy namiot w stylu Meru jest prosty, a zarazem elegancki, wyposażony w okna sięgające od podłogi do sufitu, dzięki którym można wpuścić dużo naturalnego światła i lekką bryzę. Wszystkie namioty są przepełnione wentylatorami, łazienką, spłukiwaniem WC, prysznicem na świeżym powietrzu, gorącą bieżącą wodą i zaciszną werandą.

Kanga ma 2 namioty, które są używane jako namiot rodzinny (quad) lub namiot dla nowożeńców. Dysponują one tarasem z widokiem na patelnię z prywatną częścią wypoczynkową i jadalnią. Namioty te wyposażone są w wannę na rolkach na sąsiednim, zacisznym tarasie, idealną na romantyczną, oświetloną gwiazdą kąpiel.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Kanga Camp

Imię
Nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania