WeTu Analytics

Delaire Graff Lodges & Spa

The Delaire Graff Owner's Villa

(1 mieszkanie / willa)

Luksusowa i obfita na wielką skalę, nasza prywatna, w pełni obsługiwany, czteropokojowa willa może pomieścić do ośmiu gości. Znakomicie zaprojektowana i kuratrowana przez słynne studio David Collins, willa obejmuje ponad 660 metrów kwadratowych i wyposażona jest w wykonane na zamówienie materiały oraz eleganckie miękkie meble. Ściany ozdobione są oryginalnymi dziełami sztuki niektórych z najsłynniejszych afrykańskich artystów, osobiście kuratorem Laurence'a Graffa z jego prywatnej kolekcji.

Prywatna przestrzeń na świeżym powietrzu zapewnia gościom możliwość rozkoszowania się słońcem w całkowitej odosobnieniu. Goście mogą popływać w 14-metrowym basenie lub jacuzzi, podziwiając niezrównany widok na winnice i góry, z których słyną Cape Winelands.

Wyrafinowane wnętrza obejmują salon, jadalnię, salę wielofunkcyjną, prywatną siłownię oraz w pełni wyposażoną kuchnię. Willa obejmuje również zakwaterowanie dla osób podróżujących z uzupełnieniem personelu.

Wyposażenie obejmuje bezprzewodowy dostęp do Internetu, telewizor LED z płaskim ekranem, zestaw luksusowych kosmetyków marki Aromatherapy Associates, cienką bawełnianą pościel, wybór poduszek i osobistą stację muzyczną Bose.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Delaire Graff Lodges & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania