WeTu Analytics

Delaire Graff Lodges & Spa

Delaire Graff Restaurant

OBIAD I KOLACJA

Wierzymy, że nasze doznania kulinarne to wyraz pór roku, gdzie klasyczne dania bistro podawane są z najlepszymi akcentami południowoafrykańskimi. Nasza historia jest prosta; najlepsze jedzenie zaczyna się od najlepszych składników.

Z widokiem na morze winnic i gajów oliwnych posadzonych na Simonsberg, nasze widoki z tarasu rozciąga się aż do Doliny Banhoek.

Wewnątrz hotelu David Collins Studio zdobią zakrzywione pomarańczowe bankiety ze skóry i starannie wyselekcjonowane dzieła sztuki. Przyjdź do nas na wyjątkowe doznania kulinarne w znakomitej atmosferze Delaire Graff Estate.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Indochine Restaurant

Śniadanie (tylko dla gości); Lunch i kolacja

Nasza kuchnia inspirowana Azją w Indochine to sugestywny, znakomity teatr gastronomiczny, w którym ożywają delikatne smaki, a każde danie jest synonimem witalności, dobrego samopoczucia i zdrowego życia. Odkryj azjatyckie tapas zamienione w formę sztuki lub doświadcz ceremonii herbaty, znajdź oryginalne dania, takie jak brzuch wieprzowy i kaczka — wszystko to jest serwowane, aby stworzyć sensoryczne wrażenia kulinarne.

Przyjdź i ciesz się każdą chwilą znakomicie wyważonych azjatyckich smaków w naszej kameralnej atmosferze. Wewnątrz żywa niebieska i miedziana paleta kolorów tworzy uspokajające tło. Zjadaj się pod zachwycającą jaskółkami w instalacji artystycznej Flight, wyrzeźbionej przez Lionela Smita i Andre Steada, gdzie ponad 1300 jaskółek staje się częścią niesamowitych widoków, które rozciągają się na Górę Stołową.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Delaire Graff Lodges & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania