WeTu Analytics

Delaire Graff Lodges & Spa

Culinary Delights

Od naszych dwóch flagowych restauracji posiadłości, restauracji w dolinie wina oraz miast Stellenbosch i Franschhoek, jest to kulinarny punkt gastronomiczny w RPA, z wieloma najlepszymi restauracjami w kraju i lokalnymi specjałami do odkrycia.

Na terenie restauracji:
Restauracja Delaire Graff (lunch i kolacja)
Restauracja Indochine (śniadanie - wliczone dla gości, obiad i kolacja)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Wines of the Cape & Delaire Graff Wine Lounge

Istnieje ponad 160 winiarni do zwiedzania w regionach otaczających Delaire Graff Estate. Od dorywczo po eleganckie, nowoczesne po stare i wszystko pomiędzy - odkryj wina, które będą pasować do każdego podniebienia w czasie zwiedzania winnic Przylądka.

Lokal Delaire Graff Wine Lounge oferuje szeroki wybór win, które można delektować się podczas degustacji wina, przy kieliszku lub przy butelce, a także talerzy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Delaire Graff Spa

Podróż do całkowitego relaksu i dobrego samopoczucia rozpoczyna się w Spa Delaire Graff. Mieści się w swoim unikalnym otoczeniu, mamy pięć eleganckich apartamentów Spa dla gości, aby doświadczyć zupełnie bardziej rozrzedzony spokój, gdzie doskonałość skóry i zabiegi pozostawiają blask ciała i umysłu.

Zabiegi dostępne dla wszystkich grup wiekowych, tworzymy nasze zabiegi z wykorzystaniem najlepszych kosmetyków marki Swiss Perfection, Aromatetherapy Associates i Terres d'Afrique.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Estate Collection & Nearby Art Galleries

Delaire Graff Estate jest domem dla kuratorskiej osobistej kolekcji Laurence'a Graffa i zawiera wyjątkowe dzieła, takie jak Chinese Girl Tretchikoffa, dzieła Lionela Smita, Dylana Lewisa, Williama Kentridge'a, Cecila Skotnesa, Deborah Bell i innych ważnych afrykańskich artystów. Przechadzać się po osiedlu i podziwiać rzeźby w ogrodach, a także ozdobione wnętrzami. To jest raj dla miłośników sztuki.

W okolicach posiadłości warto zwiedzić SMAC (Stellenbosch Modern and Contemporary Gallery), Dylan Lewis w Oude Bank, Muzeum Ruperta lub prywatną wizytę w Studio Lionela Smita.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Flagship Boutiques

Delaire Graff Estate jest domem dla czterech flagowych sklepów w Afryce: Graff Diamonds, 100% Capri Linen, VANA i Africa Nova.

Zaprojektowany w stylu kameralnego salonu, marmuru Emperor i Indian palisander wita gości w naszym ekskluzywnym sklepie Graff. Ostateczna odpust dla każdego odwiedzającego Cape Winelands, kuszące kolekcje i kultowe kamienie są na wystawie, każdy ręcznie wykonany w Londynie przez Mistrzów Graffa.

Jeden z najbardziej ekskluzywnych butików na świecie, 100% Capri oferuje luksusowe ubrania i artykuły domowe, które przywołuje esencję la dolce vita. Wyjątkowo dostępny w Afryce w Delaire Graff Estate, asortyment inspirowany jest wspaniałą południową włoską wyspą Capri, gdzie słoneczne dni spędzają w pożądanej białej bielinie.

Africa Nova to wyjątkowe połączenie sztuki, rzemiosła i współczesnego designu. Najlepiej opisany jako „New African” oczekiwać miejskiego, kanciastego i tętniącego życiem oferty z echa tradycyjnych form starej Afryki

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Stellenbosch Town

Odwiedź serce Stellenbosch i odkryj najbardziej malowniczo atrakcyjne i historycznie zachowane miasto Afryki Południowej. Zapraszamy na specjalne butiki, w tym Deon Viljoen Gallery, Dorp Street Gallery i Quagga Books

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The valley of Franschhoek

Warto wybrać się do sąsiedniego miasta (20 minut jazdy samochodem), które słynie z malowniczego piękna, doskonałych win przylądkowych, butików, galerii, sobotniego targu, wycieczek pieszych i szlaków, a także wyjątkowych restauracji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Golf

W okolicy znajduje się wiele wspaniałych pól golfowych, w tym klub golfowy Erzval, Pearl Valley Golf Estate i klub golfowy De Zalze.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Equestrian Experiences

Dla miłośników koni chętnie zorganizujemy niezapomniany dzień jazdy w Cape Winelands na wszystkich poziomach umiejętności. Dla tych, którzy wolą docenić konie z ziemi, pola polo w Val de Vie to wspaniały sposób na spędzenie popołudnia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

The Franschhoek Motor Museum

Wyjątkowa okazja, aby doświadczyć 100-letniej historii motoryzacji dzięki unikalnej kolekcji pojazdów, motocykli, rowerów i pamiątek na L'Ormarins Wine Estate.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Delaire Graff Lodges & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania