WeTu Analytics

nThambo Tree Camp

Game Drives in the Klaserie

Jedną z głównych cech safari jest napęd gier 4x4. Na dyskach gier jesteś w stanie zbliżyć się do wielkiej gry niż na safari z własnym napędem, jak jesteś prowadzony przez doświadczonych strażników i w odpowiednich pojazdach. Zwierzęta są zazwyczaj przyzwyczajone do pojazdu. Dzięki temu można dostać się w odległości od pięciu do 10 metrów dużych zwierząt - i bezpiecznie!

Wszystkie dyski do gier są prowadzone w otwartych 4 x 4 Toyota Land Cruisers; które są idealne do możliwości fotograficznych i wideo. Popołudniowe dyski gry zwykle opuszczają o godzinie 16:00 i obejmują późne popołudnie gry plamienia, przystanek sundowner i napęd gry, który trwa w nocy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Breakfasts and Dinners

Zespół NThambo jest elastyczny, jeśli chodzi o potrzeby gości i wyjdzie z ich drogi, aby zapewnić wyjątkową uroczystość. Kolacje i śniadania w Bush są często organizowane w okresie świątecznym, na życzenie lub w przypadku, gdy grupa przyjaciół podróżuje razem.

Jeśli jest to coś, co chcesz, abyśmy zorganizowali, prosimy o to wcześniej.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Walks

Nasza standardowa procedura poranna jest zabranie gości na przejażdżkę gry, ale jeśli goście są zainteresowani, możemy zorganizować spacer po śniadaniu.

Wszystkie Walking Safaris prowadzone są przez wykwalifikowanych rangerów, którzy przeszli intensywne specjalistyczne szkolenie w zakresie zbliżania się do niebezpiecznej gry. Pokazujemy, jak zachowywać się przy napotykaniu zwierząt. Oprócz umożliwienia oglądania większych ssaków pieszo, strażnicy będą przekazywać cenną wiedzę na temat otaczającej roślinności.

Spacer w krzakach pozwoli ci śledzić zwierzęta pieszo i dowiedzieć się, jakie rodzaje ścieżek pozostawiają różne gatunki podczas przechodzenia przez krzak. Spacery w Bush to świetny sposób na zanurzenie się w zabytkach i odgłosach Afryki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

nThambo Tree Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania