WeTu Analytics

Ashnil Aruba Lodge

Obiekt Ashnil Aruba Lodge, położony w Parku Narodowym Tsavo East, na zacienionym północnym brzegu rzeki Voi, z którego roztacza się widok na słynną zaporę Aruba.

Głęboko na pustyni leży ten mały kawałek nieba; Ashnil Aruba Lodge. Wszystkie 46 przestronnych pokoi typu Lodge i 6 luksusowych namiotów z widokiem na zaporę Aruba są dobrze umeblowane. W pogodnej atmosferze tarasu widokowego podziwiać można zwierzęta i ptaki otoczone naturą i kossetowane przez opiekuńczy personel. Kąpiel w pięknym basenie gwarantuje najwyższy relaks.

Park Narodowy Tsavo East jest dostępny drogą, tylko 2 godziny jazdy od Mombasy, 6 godzin jazdy od Nairobi i 3 godziny jazdy pociągiem.

Nie przegap gry na dysku gry, ponieważ bezludzi lwy Tsavo są koniecznością! Ciesz się naszą gościnnością w barze i pysznymi posiłkami przygotowywanymi przez naszego szefa kuchni. Spać spokojnie w pięknym, komfortowym otoczeniu po wspaniałym dniu oglądania dzikiej przyrody.

Zapora na Arubie jest jednym z najbardziej znanych zabytków w Tsavo East. Zapora utworzyła ogromny zbiornik wodny, który jest główną atrakcją dla wielu zwierząt i bogate życie ptaków; na Arubie znajduje się ponad 200 gatunków ptaków.

Również w Ashnil Aruba możemy zorganizować dla Ciebie specjalną ceremonię ślubną; gdzie można wymienić śluby w teatrze dzikiej przyrody eskortowane przez tradycyjnych tancerzy Maasai lub Samburu, kolacje w krzakach, śniadanie i piknik Lunche.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Ashnil Aruba Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania