WeTu Analytics

!Xaus Lodge

Wilderness walks

Podczas porannych spacerów z przewodnikami będziesz „czytać gazetę” nocy przed - widząc zwierzaki, ucząc się o roślinach i pustynnym życiu.

Są też poranne spacery, gdzie wychodzisz na patelnie solne i dowiadujesz się, jak daleko sięgające i rozległe są te pustynne patelnie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Visiting the Local Craft School

- Co? Obiekt Xaus Lodge jest własnością lokalnych społeczności Khomani San i Mier. Goście mogą spotkać się z rzemieślnikami w szkole i uzyskać wgląd w współczesne życie lokalnej społeczności Bushman, a także możliwość zakupu rzemiosła od oryginalnych artystów.Szkoła jest ustawiona, aby dać starszym możliwość przekazania tradycyjnych umiejętności młodszemu pokoleniu, którzy nie koniecznie żyć tradycyjny styl życia. Goście będą zatem doświadczać interakcji między starożytnymi tradycjami a nowoczesnym stylem życia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game Drives

Goście mogą również wybrać się na popołudniowe lub wieczorne przejażdżki do gry, dzięki którym Goście mogą zobaczyć wydmy. Podczas gdy obserwacje ptaków są częste i piękne, inne obserwacje są nieprzewidywalne i fascynujące.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sundowners on the Dunes

Goście mogą cieszyć się smakołykiem słońca na wydmach i oglądać - i usłyszeć! - dzień wokół nich

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Night viewing and Stargazing

Dano! Odosobnienie Xaus od światła otoczenia, jego nocne niebo jest spektakularne. Poznaj konstelacje gołym okiem lub obejrzyj Drogę Mleczną przez nasze teleskopy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Auob River Game Drive

Ten napęd rzeki jest swobodnie dostępny dla gości, którzy zatrzymują się na cztery noce i mogą być omówione i zorganizowane dla gości, którzy tego pragną, za dodatkową opłatą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

!Xaus Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania