WeTu Analytics

Twelve Apostles Hotel & Spa

Twelve Apostles Hotel and Spa znajduje się na skraju świata. Z jednej strony linia majestatycznych gór — Dwunastu Apostołów — sięga ku niebiosom, z drugiej słońce zachodzi na bryeching wielorybów, figlarnych delfinów i rozbijających się walcach Atlantyku. A dookoła można spacerować szlakami dzikiej przyrody Parku Narodowego Góry Stołowej. Zapakujemy ci nawet piknik.

Ten luksusowy pięciogwiazdkowy hotel butikowy położony jest zaledwie kilka minut od kosmopolitycznego Kapsztad. Teatry i galerie sztuki w centrum miasta, a także sklepy i restauracje w tętniącym życiem nabrzeżu Victoria & Alfred oddalone są o zaledwie 15 minut jazdy, korzystając z naszego bezpłatnego transferu samochodowego — jeszcze szybciej, jeśli skorzystasz z naszego lądowiska dla helikopterów.

Najbliższy jest elegancka okolica Camps Bay z pięknymi złotymi plażami. Lub, jeśli wolisz przygodę do nasączonego słońcem relaksu, możemy zorganizować wędkarstwo morskie, nurkowanie z rekinami i akwalungiem, lub wycieczki obserwując wieloryby.

Dalej są Cape Winelands (prywatne wycieczki po uzgodnieniu), zwłaszcza miasto Hermanus, gdzie można odwiedzić jedną z wiodących butikowych winnic SA, Bouchard Finlayson, zobaczyć wieloryby z brzegu, a poza tym starożytnego krańca Afryki, gdzie spotykają się oceany atlantyckie i indyjskie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Twelve Apostles Hotel & Spa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania