WeTu Analytics

Serian's Nkorombo

Nkorombo to przyczepa kempingowa w Serii, która znajduje się na prywatnym nabrzeżu w rezerwacie Masai Mara. Ta przytulna, mała konfiguracja jest pełna charakteru z widokiem na pędzącą rzekę Mara, pękającą ze śmiechu hipopotam i leniwego krokodyla. Podobnie jak w Serii i Ngare Serian, życie w Nkorombo jest niskie i spokojne. Położone wśród stoiska dzikich oliwkowych i pomarańczowych krotonów, obóz znajduje się tuż obok żywych lizać soli, które regularnie zawiera czarny nosorożca, a lew i lampart na poszukiwania zabójstw... W tym obszarze jest mnóstwo zdobyczy, i jest to idealne miejsce do spektakularnego oglądania gier.

Ten ma bardziej tradycyjny namiot niż Serian i Ngare Serian — Nkorombo jest dokładnie płótno, a akcenty jak uhonorowane przez czas prysznice safari są ukłon na różnice między obozami stacjonarnymi i ruchomymi.

Zaprojektowany tak, aby płynnie wtapiać się w jego oszałamiające otoczenie, składa się z pięciu przestronnych namiotów „Selous style” ozdobionych w stylu safari: skóra, wyblakłe drewno, gazowe połacie bawełny, wszystkie nadają akcentom niezbędnemu, pięknemu i komfortowemu stylowi, który definiuje Nkorombo. W każdym z nich znajduje się łazienka, w której można podziwiać dzikie zwierzęta i luksus. W łazience znajduje się spłukana toaleta i prysznic z wiadro.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Serian's Nkorombo

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania