WeTu Analytics

Serian's Nkorombo

Game Drives

Kamieniem węgielnym doświadczenia safari w Serianie jest to, że każda grupa ma swój własny pojazd safari typu open top, własny dedykowany przewodnik i obserwator. Wolność ta daje Ci kluczem do maksymalnego korzystania z pobytu: idź tam, gdzie zabierze Cię dzień, bez ograniczeń ustalonych harmonogramów lub dopasowując się do planów innych ludzi. Nic poza osobistym pragnieniem trzeba dyktować to, co robisz.

Nasze pojazdy są specjalnie przystosowane do wspinaczki i dodatkowego narzędzia fotografa. Są wygodne, w stanie poradzić sobie z terenem i pokonują odległość.... Zostały zaprojektowane z myślą o słońcu, deszczu, wiatru, a przede wszystkim o tym, jak najmniej oddzieleniu cię od tego, co tam jest.

Nasi przewodnicy i obserwatorzy są zaznajomieni z tymi wyjątkowymi miejscami, więc znają wszystkie jego sekrety i sposoby oddziaływania zwierząt, od subtelnych zmian pór roku, po etapy cyklu życia zwierząt, po florę, która je podtrzymuje — są kluczem do odblokowania wszystkiego dla Ciebie.

Gdy zachodzące słońce zbliża dzień do końca, wracaj do obozu i dołącz do nas przy ognisku — idealne miejsce na spotkanie z drinkiem przed obiadem i opowieściami o malejącym dniu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Serian's Nkorombo

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania