WeTu Analytics

Tamodi Lodge & Stables

Standard Suite : King

Jest to jeden z naszych dwóch pięknych apartamentów typu king bed suite w głównym budynku. Ten apartament typu suite dysponuje łazienką z kamienną wanną i prysznicem oraz prywatnym tarasem z miejscami do siedzenia na świeżym powietrzu. Z okien roztacza się widok na naszą przepiękny dolinę poniżej domku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Standard Suite : King/Twin

Jest to drugi z naszych dwóch pięknych apartamentów typu king bed suite w głównym budynku loży. Ten apartament typu suite dysponuje łazienką z kamienną wanną i prysznicem oraz prywatnym tarasem z miejscami do siedzenia na świeżym powietrzu. Z okien roztacza się widok na naszą przepiękny dolinę poniżej domku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Honeymoon Suite (Main Building)

Nasz piękny apartament dla nowożeńców w budynku głównym jest idealnym miejscem na relaks podczas pobytu w Tamodi. Ten piękny i duży apartament typu suite o powierzchni 75 m² dysponuje łazienką z kamienną wanną, prysznicem wewnątrz i na świeżym powietrzu oraz prywatnym tarasem z siedziskiem na świeżym powietrzu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Honeymoon Suite (Separate Building)

Zrelaksuj się w wolnostojącym domku z dala od głównego budynku lożowego - ten apartament jest uosobieniem prywatności i romansu! Ten piękny apartament typu suite o powierzchni 75 m² dysponuje łazienką z kamienną wanną, prysznicem wewnątrz i na świeżym powietrzu oraz prywatnym tarasem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

HONEYMOON SUITE WITH PLUNGE POOL ROOM 6

Jeden z dwóch pięknych przestronnych apartamentów, które dzielą oddzielny budynek, ten apartament ma dużo otwartej przestrzeni i luksusu na 95m2. Z własnym prywatnym basenem do zanurzenia i pół-wrap wokół pokładu, można zanurzyć się w przyrodzie z jednej strony z przepięknym widokiem

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Honeymoon suite new separate building

Ucieczka do romantycznej scenerii, w której masz własną przestrzeń w wolnostojącym domku z dala od głównego budynku loży - ten apartament jest uosobieniem prywatności i romansu! Ten piękny i duży apartament typu suite o powierzchni 75 m² dysponuje łazienką z dużą wanną.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

HONEYMOON SUITE WITH PLUNGE POOL ROOM 7

Drugi z naszych dwóch pięknych przestronnych apartamentów, które dzielą oddzielny budynek, ten apartament ma dużo otwartej przestrzeni i luksusu na 95m2. Z własnym prywatnym basenem do zanurzenia i pół-wrap wokół pokładu, można zanurzyć się w przyrodzie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Tamodi Lodge & Stables

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania