WeTu Analytics

Morukuru River House

Rodzina Morukuru Madikwe składa się z trzech ekskluzywnych domów safari, położony na prywatnej koncesji w wolnym od malarii rezerwacie Madikwe Game. Madikwe to jeden z największych rezerwatów zwierzyny łownej w RPA, oferując premier Big 5 miejsce na safari i dziką przyrodę.

Morukuru River House położony jest nad brzegiem spokojnej rzeki Marico, kilka 100 metrów od domu właściciela. Z 3 sypialniami z łazienką oraz gabinetem, które można przekształcić w sypialnię dla dzieci (bez łazienki) dom może pomieścić do 6 osób dorosłych i 4 dzieci poniżej 16 lat.

3 sypialnie są ozdobione pluszowymi łóżkami typu king-size, wystawne łazienki, prysznice wewnątrz i na zewnątrz, kominki na chłodne noce i prywatne balkony.

Duży salon i jadalnia, a także weranda i prywatny basen uzupełniają doświadczenie. Wszystkie posiłki, napoje i zajęcia są wliczone w cenę, a także korzystanie z prywatnego pojazdu z napędem na grę. Goście obiektu Morukuru River House mogą również zarezerwować nocleg bez dodatkowych kosztów.

Federal Air oferuje codzienne loty wahadłowe między lotniskiem OR Tambo a Madikwe East Airstrip, alternatywnie transfer drogowy z Johannesburga do Madikwe trwa 4,5 godziny.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Morukuru River House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania