WeTu Analytics

Morukuru River House

Game Drive

Wskocz do swojego prywatnego pojazdu w wybranym momencie i wyrusz na niesamowitą przygodę safari. Z osobistym doświadczonym przewodnikiem i trackerem wprowadź piękno Madikwe domu Big 5, Dzikie Psy, 350 gatunków ptaków i innych cudów. Każdy napęd gry jest wyposażony w różnorodne przekąski i napoje, więc w ostre poranki oglądać wschód słońca, owijając palce wokół gorącego napoju i podziwiaj otaczającą Cię naturę. Na wieczorne przejażdżki gry ciesz się zachodem słońca, który ogarnie afrykańskie niebo, odsłaniając osłonę koloru i ciepła z ginem i tonikiem w ręku. Jako jedyni goście w samochodzie, napędy do gier są dostosowane do Twoich preferencji.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing Safaris

Poczuj dreszczyk emocji z łapania własnych ryb, a następnie uwolnienia go ponownie. Rzeka Marico biegnąca przez Morukuru jest największym naturalnym źródłem wody w prowincji, pompując milion litrów dziennie: rzeka jest czysta, a wędkowanie jest dobre, choć jak każdy rybacy wie, wymagana będzie cierpliwość! Gatunki, które możesz napotkać na końcu swojej linii, to żółta ryba, sum, leszcz, węgorz, Paper Usta, Three Spot Tilapia i Karp. Jeśli Ty (lub twoi młodsi goście) nigdy wcześniej nie próbowałeś swoich sił w połowach, twój strażnik jest pod ręką, aby zapewnić wskazówki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Massage Treatements

Pokój, kołyszony do głębokiego, alfa stanu przez bulgoczące wody rzeki Marico i somnambulant wezwania Riverside Birdlife. Goście mogą zrelaksować się podczas masażu Morukuru w sali, zbudowanej jako miejsce zabiegowe, z którego roztacza się widok na wodę.

Wszystkie zmartwienia i codzienne obawy po prostu topią się, gdy napięcie pozostawia jedno, z kojącą aromaterapią i olejkami nośnymi, w tej sielance krzewów. Tutaj, jaki rodzaj masażu do leczenia, naprawdę, może być największym problemem dnia.

Najlepsze momenty w życiu to te, kiedy czujemy się najbardziej związani ze sobą w harmonii z naturą i otaczającym nas światem. Morukuru starannie wybrał Africology jako linię produktów wykorzystywanych w naszych relaksujących zabiegach Spa. Africology wykorzystuje wyłącznie składniki organiczne z produktami wolnymi od toksycznych substancji chemicznych, w tym niebezpiecznych konserwantów. W miejscu do wyboru w swojej osobistej willi, czy to sala z widokiem na rzekę Marico, taras swojego pokoju lub przy basenie ciesząc się dźwiękami natury, relaksując się z wybranymi przez siebie zabiegiem.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sleep Out

Skóra Morukuru znajduje się obok brzegu wody i jest chroniona przez elektryczne ogrodzenie. Z lampką punktową nocowanie w skórze jest idealne dla śmiałych, aby spędzić noc na wolności. Na romantyczny wieczór z partnerem lub dla członków rodziny i przyjaciół magiczne doświadczenie bycia samotnym na rozległej równinie, gdzie dzika przyroda wędruje swobodnie, w doskonałym komforcie, ale otoczona afrykańską pustynią nie jest przegapić. Dla mniej śmiałych wieczorny przystanek w ukryciu podczas jazdy gry jest wzniosłym miejscem, aby spojrzeć w górę na lśniące nocne niebo i gwiazdę.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Walks

Przemierzanie rezerwatu w wygodnym pojeździe safari pozwala na pokonanie tysięcy kilometrów w poszukiwaniu ekscytujących obserwacji gry, ale dla prawdziwego smaku Afryki nic nie bije pieszo w środku pustyni. W krzakach spacerujesz zapach, widzisz i słyszysz o wiele więcej, a zbliżenie się i osobiste z owadami i roślinami, z strażnikiem wyjaśniającym ich techniki przetrwania, może być fascynujące (takie jak zdolność akacji robusty do wypuszczania śmierdzącego feromonu, gdy wyczuwa zwierzę wypasające się na liściach!).

Spacery Busha w Madikwe nie są jednak dla osób o słabych usterkach — jesteś pieszo w pustyni, gdzie drapieżniki wędrują swobodnie. Jesteś oczywiście chroniony przez obecność swojego w pełni uzbrojonego strażnika i wiedzy buszu swojego trackera, ale aby być po bezpiecznej stronie dzieci poniżej 16 roku życia nie mogą uczestniczyć w spacerach po buszu, a dla osób powyżej 60 roku życia wymagają zaświadczenia lekarskiego o dobrym zdrowiu. Goście mogą również wybrać się na spacer po pobliskim o powierzchni 100 hektarów ogrodzonym w okolicy, w której znajduje się ogólna gra. Spacery w Bush są również ograniczone do maksymalnie ośmiu osób.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Morukuru River House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania