WeTu Analytics

Primate Lodge Kibale

Twin Room

(3 pokoje)

Pokój ten oferuje 2 łóżka pojedyncze z moskitierą, dzięki którym można zatrzymać robaki z dala podczas snu, łazienkę z ciepłą wodą przez całą dobę oraz prywatny taras z widokiem na las.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Double Room

(5 pokoje)

Pokój ten wyposażony jest w podwójne łóżko z wysokimi sufitami i zadaszony strzechą dach z moskitierami, dzięki którym można zatrzymać robaki podczas snu, łazienkę z ciepłą wodą przez całą dobę oraz prywatny taras z widokiem na las.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Honeymoon cottage

(1 pokój)

Dla nowożeńców, które chcą wyjść w pełen przygód sposób z łazienką i balkonem

Pokaż więcej
Pokaż mniej

HoneyMoon Cottage

Popularny dwupiętrowy „Słoń Banda” składa się z sypialni na piętrze, która rozciąga się na dużym, podwyższonym strzechą drewniany pokład/werandę, która zbyt wydaje się rozciągać prawo do baldachim lasu. Taras jest bardzo popularny na wieczorny relaks przy drinku, jak moczyć w promieniach słonecznych popijając wysokie drzewa leśne. Jest to również idealne miejsce na prywatny pokój service obiadowy albo śniadanie lub lunch w towarzystwie Black and White Colobus Monkeys lub Red Colobus Monkeys, które często otaczające drzewa. To może być również niesamowite na kolację przy świecach na specjalną noc.

Pokój na parterze składa się z przestronnego salonu oraz oddzielnych kabli prysznicowych i toalety. Pokój został czasami podjęte dla małych rodzin z pokoju na dole schody przekształcony w mały pokój łóżko dla jednej osoby.

Zaciszny daleko głębiej w lesie, a tym samym bardziej prywatne, to najbardziej podwyższone domk' jest wyposażony w gigantyczny 7×7 King size łóżko, jest bardzo popularny wśród nowożeńców, rocznice i inne „beznadziejne romantyków”, którzy mogą również cieszyć się prywatny salon i jadalnia na obszernej werandzie, która wydaje się Idź prosto do lasu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Primate Lodge Kibale

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania