WeTu Analytics

Bundu Rafting

Rzeka Zambezi poniżej Wodospadów Wiktorii jest powszechnie uważana za najlepszą rzekę White Water Rafting na świecie. Dzięki głębokim kanałom i dużym wolumenom wody Zambezi posiada zapakowaną adrenaliną klasę 3 — 5 bystrów przeplatanych spokojnymi basenami.

Proponowane wycieczki tratwowe wahają się od kilku godzin do pełnej sześciodniowej przygody od wodospadu Wiktorii po jezioro Kariba.

Jeśli White Water Rafting jest trochę zbyt „biała kostka” dla Twojego gustu, nasz unikalny HYDROSPEED SURFING na fali w szybkim 2 kleszczy wszystkie pola — to zabawne, fizyczne, trudne i znajduje się w pięknej scenerii wąwozu Batoka pod wodospadem Victoria.

Dlaczego nie połączyć tej niesamowitej aktywności z zanurzeniem w skałach pod wodospadem Victoria? SWIM pod czystą twarz rocka z wodą kaskadową wokół ciebie pod jednym z Siedmiu Naturalnych Cudów Świata to naprawdę doświadczenie życia.

Dla miłośników przyrody i tych, którzy chcą bardziej spokojną wycieczkę, LIVINGSTONE DRIFT i RIVER FLOAT są dla Ciebie. Popołudnie dryfujące na nadmuchiwanej tratwie w dół Zambezi odkrywając spokojne kanały popijając drinka to świetny sposób na zakończenie kolejnego idealnego dnia w Afryce.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Bundu Rafting

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania