WeTu Analytics

[DISABLED]Leleshwa Camp

„Zbyt wiele specjalnych wspomnień. Przede wszystkim jednak był to osobisty dotyk, życzliwość, hojność i dbałość o szczegóły, które będą długo żyć w naszych sercach”.

Prostota i elegancja określają życie w obozie Leleshwa. Z widokiem na malownicze wzgórza i toczące się równiny sześć zacisznych namiotów harmonijnie łączy się z otaczającym krajobrazem. Z przestronnym namiotem otwierającym się na prywatną werandę z panoramicznym widokiem na zielone wzgórza Loita Hills można się zrelaksować.

Prywatne i niezakłócone, autentyczne i niezapomniane doświadczenia w Leleshwa Camp wyróżniają nas od tłumu. Dzika przyrody jeździ o świcie lub rozkoszować się nocną aktywnością na nocnym dysku gry. Wybierz się na spacery safari z przewodnikiem lub ciesz się kolorem i żywnością autentycznych wizyt kulturalnych Maasai w lokalnej wiosce. Każde doświadczenie z nami zostanie z Tobą na całe życie.

W pełni zanurzona w naturze, idylliczna różnorodność Leleshwa urzeka serca wielu. Leleshwa to doskonałe miejsce dla rodzin, a jednocześnie prywatność i intymne otoczenie jest rajem dla par i nowożeńców.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

[DISABLED]Leleshwa Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania