WeTu Analytics

Kicheche Laikipia

Meet the Northen White Rhinos

Dwa pozostałe nosorożce żyją teraz w zagrodzie nosorożców o powierzchni 700 akrów. Tutaj odwiedzający mają okazję poznać te niezwykłe nosorożce z bliska i osobiście oraz usłyszeć ich niesamowitą historię od strażników, którzy opiekują się nimi 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Dostępny przez godzinę o godzinie 08:30, 11:00, 15:00, i 16:30

Wejście na osobę: 70,00 US$ (Min. 2 osoby/Możliwość rezerwacji z wyprzedzeniem)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Canoeing

Małe jezioro przed obozem Kicheche Laikipia oferuje wyjątkową możliwość spływu kajakowego
w środku konserwatorium z szansą na obejrzenie zwierząt przychodzących do picia.

Włącznie z naszą stawką pakietu (maksymalnie 2 osób)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Morning or Afternoon Game Drives (approx 3-4hrs).

Obserwowanie dzikich zwierząt z bliskiej odległości, ale bez ingerencji w ich przestrzeń, jest niezmiernie fascynujące, a instynkty i doświadczenie naszych przewodników zapewnią wspaniałe możliwości fotografowania dzikich zwierząt. Nasze pojazdy Safari dostosowane do potrzeb 4WD zostały zaprojektowane tak, aby zapewnić doskonały widok.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Night game drives

Nocne gry są oferowane, aby umożliwić gościom obserwację mniej widocznych nocnych gatunków. Nasze pojazdy są wyposażone w ręcznie filtrowane reflektory i gatunki rezydentów to aardvark, genet, nietoperz uszami lisa, pasiasta hiena, serval, borsuk miodowy, cyvet i zorilla.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game walk

Inną perspektywę uzyskuje się poprzez eskortowane spacery po sawanny. Nasi przewodnicy interpretacyjni wskażą spoor lamparta, gniazdo rzadkiego ptaka lub oznaki niedawnej aktywności migracyjnej, która przeminie niezauważona przez oczy obcych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Mountain Biking

Jest to bardzo inny tryb safari na rowerze, doświadczenie będziesz pamiętać! Zawiera krótką jazdę na trasie do wyznaczonego miejsca do jazdy i dostosowujemy naszą jazdę do kondycji. Pozwól 3 godziny na wykonanie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Baraka (The blind Rhino) Visit

Czarny nosorożec Baraka mieszka w tym, co kiedyś było w obudowie Moraniego, niosąc flagę swojego poprzednika. Baraka urodził się na wolności w Ol Pejeta, ale stracił wzrok w obu oczach z powodu walki, a następnie zaćmy. Baraka mieszka teraz w obudowie, położonej obok Centrum Informacyjnego Morani, dla własnego bezpieczeństwa, i przejął nową rolę ambasadora nosorożca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ngare Ndare Forest visit – Kicheche Laikipia

Całodniowa wycieczka do pięknego lasu Ngare Ndare poza Ol Pejeta Conservancy. Wyjazd rano z obozu, spacer z przewodnikiem po lesie do wodospadu i naturalnego basenu, obserwacja ptaków, spacer baldachimem, obiad piknikowy. Powrót do obozu o zachodzie słońca.

(250 USD za 2 osoby │ 170 USD pp za 3 osoby │ 120 USD pp dla 4 - 6 osób)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Research & Education centre

Centrum Edukacyjne Wildlife zawiera szereg eksponatów przyrody i tła na temat Konserwatorium i jego działalności, ciekawe przystanki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Chimpanzee visit

Ciesz się wyjątkową okazją do oglądania szympansów i dowiedzieć się więcej o codziennej pielęgnacji szympansów w naszej opiece. Szympansy nie są tubylcze do Kenii i Sweetwaters Chimpanzee Sanctuary jest jedynym

miejsce, aby zobaczyć je w Kenii.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Anti-poaching Dogs display

Wejdź w interakcję z opiekunami psów i dowiedz się, czego potrzeba, aby opiekować się specjalnie wyszkolonym zespołem psów. Zachęcamy gości do unikania psów sniffer, nie tylko jest to świetna zabawa, ale pomaga zaoferować autentyczne szkolenie dla psów.

(Dostępne o godz. 08:30 │ €70pp │ Możliwość rezerwacji z wyprzedzeniem │ Ograniczone do 6 osób │ Nie nadaje się dla dzieci poniżej 12 lat)

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Kicheche Laikipia

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania