WeTu Analytics

Alfajiri Cliff Villa

Uznawana przez wielu za najlepszą willę na wschodnioafrykańskim wybrzeżu, osłonięta na koralowym klifie, nad piaskami talku plaży Diani, Cliff Villa oferuje widok na Ocean Indyjski, a jego podwyższone położenie zapewnia pełną prywatność i wspaniałe widoki.

Jasne i słaby, płynące tkaniny i artefakty z Afryki Wschodniej, rzeźbione drzwi Lamu i drewniane belki odzwierciedlają powiązania regionów z Azją. Jedna duża weranda z ogromnymi ręcznie rzeźbione sofy z poduszkami dominują przed budynkiem willi, gdzie rozciągliwy basen znajduje się na skraju małego urwiska łączącego się w morze i horyzont.

Koncepcja jest jak chcesz! Prywatna kuchnia serwowana na świeżym powietrzu lub w willi - Twój wybór, podobnie jak kuchnia. Wszystkie posiłki i napoje, w tym lokalne i importowane alkohole, są wliczone w cenę i podawane codziennie w willi.

Alfajiri jest własnością prywatną i zarządzana przez ciepłe i przyjazne włoski zespół Fabrizio i Marica, gdzie przyjeżdżają jako goście i wyjeżdżają jako przyjaciele. Jesteśmy znani z naszych usług i doświadczeń kulinarnych, długie i leniwe posiłki są jednym z naszych wyjątkowych doświadczeń.

Willa Cliff jest otwarta przez cały rok, a lokaj jest pod ręką, aby dbać o Ciebie od początku do końca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Alfajiri Cliff Villa

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania