WeTu Analytics

TSWALU The Motse

Tswalu pozwala na ponowne połączenie z bogactwem ziemi. Oferuje on ucieczkę do miejsca, które rządzi starożytne rytmy pór roku, a nie zegar i kalendarz. Chłodna bryza niesie zarówno mity, jak i obietnice - dzięki polepszeniu na nich możemy spełnić wizję naszej rodziny założycielskiej, polegającą na przywróceniu środowiska naturalnego i umocnieniu ludzi.


Tswalu oferuje wizję nadziei, która łączy konserwację, badania i niezrównane doświadczenie safari. Wszystko, co robimy, koncentruje się wokół naszego wyznania, aby opuścić nasz świat lepiej niż to, jak go znaleźliśmy.


Żadne dwa doświadczenia Tswalu nie są takie same. To dlatego, że sposób, w jaki widzisz i dotkniesz tego magicznego miejsca, będzie ukształtowany przez twoje szczególne zainteresowania i będzie się działo we własnym tempie. Tswalu to hojny krajobraz, a gdy słońce wschodzi każdego ranka nad górami Korannaberg, pojawiają się nowe możliwości nauki, zabawy i odkrywania.


Dzięki swojemu dedykowanemu przewodnikowi i pojazdowi możesz doświadczyć Tswalu dokładnie tak, jak chcesz. Podczas specjalnych obserwacji nie ma ustalonych harmonogramów ani limitów czasowych — podczas pobytu wydmy i łąki należy do Ciebie, aby zbadać sposób, w jaki chcesz, a każde spotkanie z dziką fauną może rozwijać się we własnym tempie.


W schronisku gór — które również stanowią dramatyczne tło dla obserwacji dzikiej przyrody — można spotkać 240 gatunków ptaków Tswalu i 80 ssaków, w tym zebra górska Hartmanna, dziki pies, lew czarny grzywiasty, pangolin i aardvark.

Obóz Motse to zaciszna „wieś” składająca się z dziewięciu „legae” (słowo „mieszkania”), w tym trzech rodzinnych legae, do których można dostać się z głównego budynku wzdłuż drewnianych chodników, które wiją się przez drzewa kołczan i kolce wielbłądów. Są one zlokalizowane w celu zapewnienia, że każdy z nich jest prywatny i zaciszny i zbudowany z naturalnych materiałów z tego obszaru.

Tswalu oferuje w pełni integracyjne doświadczenie gości:


Prywatny pojazd do oglądania gier z dedykowanym przewodnikiem i trackerem dla wszystkich rezerwacji

Spacery safari i spacery na łonie natury, w tym tradycyjna interpretacja roślin

Zwyczajne surykatki

Jazda konna

Obserwowanie ptaków

Niektóre z najstarszych rycin skalnych Bushman w Afryce

Wizyta w naszej klinice społecznej i przedszkola

Projekty badawcze Fundacji Tswalu

Zaangażowanie we wszystkie prace nad projektem dzikiej przyrody obecnie na nieruchomości

Zakwaterowanie

Wszystkie posiłki, w tym różnorodne doznania kulinarne od obiadów boma po pikniki na wydmy

Kolacja w restauracji Klein JAN

Wszystkie napoje i pełny wybór z naszej wielokrotnie nagradzanej listy win

Zestaw do parzenia kawy i herbaty

Prywatny bar w apartamencie i spiżarnia dla smakoszy

Usługi pralni i parkingowego

Bezprzewodowy dostęp do Internetu i krajowe rozmowy telefoniczne

Program dla dzieci Junior Ranger i opiekunka

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

TSWALU The Motse

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania