WeTu Analytics

TSWALU The Motse

Motse legae

(9 mieszkania / wille)

Obóz Motse to zaciszna „wieś” składająca się z dziewięciu „legae” (słowo „mieszkania”), w tym trzech rodzinnych legae, do których można dostać się z głównego budynku wzdłuż drewnianych chodników, które wiją się przez drzewa kołczan i kolce wielbłądów. Są one zlokalizowane w celu zapewnienia, że każdy z nich jest prywatny i zaciszny i zbudowany z naturalnych materiałów z tego obszaru.

Każda kryta strzechą legae ma otwarty taras widokowy i starbed, które patrzą na sawanny do wodospady, która przyciąga wiele dzikich zwierząt. Luksusowe zakwaterowanie spełnia najwyższe standardy estetyki i designu, ale jednocześnie jest bezpretensjonalny z naciskiem na prostotę i komfort. Jest to zgodne z naciskiem Tswalu na renowację i konserwację gruntów, które są uczciwe, autentyczne i inspirujące.

Motse wywołuje nastrój intymności, ciszy i autentyczności, domu z domowej atmosfery. Wnętrza są chłodne i przestronne, a ich wnętrza zdobią łóżka typu king-size wyściełane romantycznymi moskitierami i zaprojektowane tak, aby zmaksymalizować widoki przez przesuwne szklane drzwi. W każdym pokoju znajduje się kominek i oddzielna garderoba z dużą szafką. Łazienki zostały stworzone z prywatnym ogrodem, luksusowymi wannami oraz prysznicami wewnątrz i na świeżym powietrzu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

TSWALU The Motse

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania