WeTu Analytics

TSWALU The Motse

Motse Legae

(6 pokoje)

„Wioska” składająca się z zaledwie dziewięciu domów (trzy z nich mają drugą sypialnię dla dzieci), Motse oddaje duszę Kalahari w swoich projektach i materiałach. Prywatne przestrzenie płyną bez wysiłku do widoków wodnych i dalej do sawanny.

Architektura Motse pięknie łączy się z Naturą, tworząc chwile ciepła i chłodu, odosobnienia i wspólnych wspomnień. Sypialnie są oświetlone przez słońce wschodzące nad grzbietem za Motse, a rdzenne drzewa tworzą baseny cienia. Każdy pokój w hotelu The Motse zaprasza, tak jak Tswalu zachęca Cię do odkrywania i zbadania otoczenia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Motse Family Suite

(3 pokoje)

Luksus jest dany, gdy jesteś na safari w Tswalu. W hotelu Motse, zaledwie 18 osób dorosłych jest zakwaterowanych w dziewięciu pojedynczych legach (apartamentach) wykonanych z pustynnego piasku, skały i strzechy, z wszelką możliwą wygodą — otwartymi kominkami, prysznicami na świeżym powietrzu, prywatnymi tarasami słonecznymi, przestronnymi salonami, oddzielnymi szatniami i gabinetami oraz bezprzewodowym dostępem do Internetu.

Mamy trzy legae rodziny (apartamenty), które mają 2 sypialnie z łazienką oddzielone dużym salonem i tarasem.

W głównym domku na wzniesieniu pokłady wokół basenu o nieregularnym kształcie, można podziwiać panoramiczne widoki na okoliczne krajobrazy Kalahari oraz wododziurę popularną wśród dzikich zwierząt. Do dyspozycji Gości jest przestronny salon i jadalnia, biblioteka, spa, w pełni wyposażona siłownia, imponująca piwnica z winami i tradycyjna boma.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

TSWALU The Motse

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania