WeTu Analytics

TSWALU The Motse

Dining at Tswalu

Od późnego śniadania przy basenie, pikniku na wydmach, uczty na boma lub słońca i przekąsek na prywatnym tarasie... Goście mogą delektować się pysznymi wykwintnymi daniami przygotowanymi przez szefa kuchni Marnusa Scholly'ego.

Każda chwila każdego posiłku w Tswalu odzwierciedla kulinarne dziedzictwo Republiki Południowej Afryki i jest starannie zaprojektowana tak, aby była jak najbardziej integracyjna. Zrównoważony rozwój ma kluczowe znaczenie: żyjemy składniki Kalahari i współpracujemy z lokalnymi dostawcami, którzy dzielą nasz etos o niskim wpływie.

Wierzymy, że luksus znajduje się w kontekstowych, odpowiednich smakach, a nie marnotrawstwa nadmiaru. Nasza oferta żywnościowa pomaga opowiedzieć historię Tswalu — inspiruje ją i uchwyci istotę Kalahari.

Współpracując z południowoafrykańskim szefem kuchni, Janem Hendrikiem van der Westhuizen, nasi szefowie kuchni chcą zreinterpretować smaki, które się wokół nich znajdują i stworzyć niepowtarzalne punkty styku na każdym kroku. Nasz wybór składników to tylko połowa historii; kontekst, z którego pochodzą i w którym są podawane, uzupełnia obraz.

Tswalu oferuje wiele lokali gastronomicznych dla gości, którzy mogą zjeść posiłek wewnątrz lub na zewnątrz, w jadalni lub na tarasie przy basenie, i mogą delektować się posiłkami w czasie, które im odpowiadają.

Lista win Tswalu została starannie wyselekcjonowana z najlepszych południowoafrykańskich win, a Goście mogą delektować się posiłkami i menu parowania win.

Wszyscy goście mają teraz raz w życiu okazję do zapoznania się z Restauracją Klein JAN.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Restaurant Klein JAN

Otwarcie restauracji Klein JAN w Tswalu jest zwieńczeniem prawie trzech lat badań przeprowadzonych przez szefa kuchni urodzonego w Republice Południowej Afryki, Jana Hendrika van der Westhuizena, nad kulinarnymi tradycjami i składnikami kultur i społeczności, które nazywają domem Kalahari. Stworzenie Kleina JAN było świetnym projektem homecoming Jana Hendrika.

Jego wizja? Opowiadać historie regionu Przylądka Północnego na każdym talerzu - historie zakorzenione w starożytnej mądrości tego odległego, poza radarem miejsca ekstremalnych i dramatycznych, rozległych krajobrazów. Jest to region Republiki Południowej Afryki, gdzie życie jest określane lub mierzone przez brak lub obecność deszczu, gdzie zasoby w ciągu roku obfitości są starannie przechowywane lub przechowywane na chudsze czasy.

Jan Hendrik poczuł natychmiastowe połączenie z ogrom Kalahari i wiedział, że nadszedł czas, aby podnieść niedocenionych bohaterów Przylądka Północnego i ich najlepsze produkty i produkty na należne im miejsce. Otwarcie Klein JAN w Tswalu, a nie w stolicy Cape Town, w Republice Południowej Afryki, dodało autentyczności i zrównoważonego rozwoju przedsięwzięcia, co odzwierciedla znaczenie lokalnej ekspresji, pochodzenia i zamówień, które Jan i jego zespół kształtowali w Restauracji JAN w Nicei we Francji, od czasu otwarcia w 2013 roku

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

TSWALU The Motse

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania