WeTu Analytics

Tenikwa Wild Ways

Odkryj fascynujące fakty o fynbos, jego związku z rdzennymi lasami Tsitsikamma i jego kulturowego wykorzystania w lokalnej społeczności podczas krótkiego dzikiego spaceru. Dowiedz się, jak prosta ćma przyczyniła się do podniesienia terenu i budowy zabytkowego kościoła, który jest nadal używany do dziś jako kamień węgielny społeczności Kurlandów.

Po drodze przewodnicy przygotują cię na okazję obserwować gepardy, gdy twoje ścieżki krzyżują się w fynbos. Przygotuj się na niesamowite zdjęcia, gdy gepard przechodzi obok, ciesząc się ich wyjątkową porą dnia. Przepyszny piknik krzakowy z widokiem na rdzenny Las Tsitsikamma kończy tę sekcję programu.

Po odprowadzeniu z powrotem do centrum na krótką przerwę, przewodnicy zabierają Cię na wycieczkę z przewodnikiem po obiekcie i jego stałych mieszkańców, którzy nazywają Tenikwa domem, aby sfotografować i dowiedzieć się o rdzennych dzikich kotach RPA i jak dostosowują się do zmieniającego się świata.

Podczas tego programu zobaczysz African Wild Cats, Servals, Caracals, Gepardy, Leopard, Lwy, a także wiele lokalnych dzikich zwierząt i dowiedzieć się o pracach rehabilitacyjnych, które robi Tenikwa, przywracając dzikie zwierzęta z powrotem do natury, gdzie należą.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Tenikwa Wild Ways

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania