WeTu Analytics

Huab Lodge

Guided Morning Walks

Wczesny poranny spacer: Oferowany przed lub po śniadaniu, najlepszy czas na te spacery to zanim słońce osiągnie zenit, ponieważ nawet zimą temperatury mogą wzrosnąć do 30 stopni w ciągu dnia, a większość zwierząt woli znaleźć schronienie o tej porze dnia. Dłuższe trasy spacerowe dla montera, lub bardziej żądny przygód gość, można jednak zaoferować.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Scenic Drive

Scenic i/lub Sun-downer Drive: Przejazd jest oferowany pojazdem widza gry, opuszczając domek po śniadaniu, aby zwiedzić rezerwat przyrody i piękno poranka.

Kolejna jazda oferowana jest późnym popołudniem, biorąc wspaniały zachód słońca w Namibii, oczywiście, z obowiązkowym słońcem!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Star Gazing

Gwiezdne spojrzenie nie musi być dopiero po obiedzie: czasami można zobaczyć Saturna, Wenus lub Jowisza i jego księżyce przed wschodem słońca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Birding and Photography

Przez lata Huab Lodge, który znajduje się w siedliskach, w których występuje kilka endemicznych lub blisko endemicznych gatunków ptaków z Namibii, stał się „Mekką” zarówno dla obserwatorów ptaków, jak i fotografów.

Wśród 210 gatunków ptaków, obszar ten szczyci się 9 endemicznych gatunków ptaków pustynnych, w tym; Spurfowl Hartlaub, papuga Rüppel, dudek z południowego fiołka, dzioborożec Monteiro, sikora karpia, babbler barecheeked, Damara rockrunner i dzierzba bielik.

Pod koniec września Madagaskar Bee-eater przybywa do Namibii, pozostając do połowy kwietnia, podczas gdy szpak z fioletowym grzbietem, Zakochane ptaki o różowej twarzy, a hałaśliwy bełkot z gołymi policzkami można zobaczyć z samego loży przez cały rok. O zachodzie słońca, goście cieszący się zachodem słońca w głównym budynku również czekają na wyjątkową niespodziankę!

Istnieje również wiele gatunków ssaków i gadów, które są szczególnie interesujące w środowisku półpustynnym w Huab Lodge.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Ephemeral River Drive in surge of desert elephants

Ta całodniowa aktywność zaczyna się od szybkiej kawy o 7 rano przed wyjazdem. Z loży, odchodzisz w kierunku efemerycznych rzeki Huab, mijając Khorixas, w kierunku skamieniałego lasu, gdzie mają duże pnie drzew, przez miliony lat, „zamienił się w kamień”. Zapakowane śniadanie serwowane jest w drodze pod ogromną piaskowcową górą, skąd podróż trwa w kierunku rzeki Huab. Po przemianie w Huab zatrzymamy się na poranną przekąskę wzdłuż jednego z jego dopływów i omówimy plany na dany dzień.

Z ogrodzeniami posiadającymi, przez większą część, został usunięty w rejonie Damaraland, słoń przystosowany do pustyni może swobodnie wędrować po całym obszarze, a poranek zostanie spędzony na zwiedzaniu zarówno rzek Huab, jak i Aba-Huab, w poszukiwaniu tych wspaniałych behemotów.
W porze lunchu, znajdziemy zacienione miejsce, w którym można się zatrzymać i coś przekąsić, przed rozpoczęciem powolnego meandrowania z powrotem do domku, zatrzymując się po drodze w niezwykłych i wyjątkowych miejscach, dążąc do powrotu do loży przed zachodem słońca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Huab Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania