WeTu Analytics

Huab Lodge

Guided Morning Walks

Oferowane przed lub po śniadaniu, najlepszym czasem na te spacery jest zanim słońce osiągnie swój zenit, ponieważ nawet zimą temperatura może wzrosnąć do 30 stopni w ciągu dnia, a większość zwierząt woli znaleźć schronienie o tej porze dnia. Można jednak zaoferować dłuższe trasy spacerowe dla montera lub bardziej żądnego przygód gościa.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Scenic Drive, either AM or PM

Podróż samochodem do oglądania gier, po śniadaniu wyjeżdża z domku, aby zwiedzić rezerwat przyrody i piękno poranka.

Kolejna przejażdżka jest oferowana późnym popołudniem, podziwiając wspaniały namibijski zachód słońca, oczywiście wraz z obowiązkowym zachodem słońca!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Star Gazing

Gwiezdne spojrzenie nie musi być dopiero po obiedzie: czasami można zobaczyć Saturna, Wenus lub Jowisza i jego księżyce przed wschodem słońca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Birding and Photography

Przez lata Huab Lodge, który znajduje się w siedliskach, w których występuje kilka endemicznych lub blisko endemicznych gatunków ptaków z Namibii, stał się „Mekką” zarówno dla obserwatorów ptaków, jak i fotografów.

Wśród 210 gatunków ptaków, obszar ten szczyci się 9 endemicznych gatunków ptaków pustynnych, w tym; Spurfowl Hartlaub, papuga Rüppel, dudek z południowego fiołka, dzioborożec Monteiro, sikora karpia, babbler barecheeked, Damara rockrunner i dzierzba bielik.

Pod koniec września Madagaskar Bee-eater przybywa do Namibii, pozostając do połowy kwietnia, podczas gdy szpak z fioletowym grzbietem, Zakochane ptaki o różowej twarzy, a hałaśliwy bełkot z gołymi policzkami można zobaczyć z samego loży przez cały rok. O zachodzie słońca, goście cieszący się zachodem słońca w głównym budynku również czekają na wyjątkową niespodziankę!

Istnieje również wiele gatunków ssaków i gadów, które są szczególnie interesujące w środowisku półpustynnym w Huab Lodge.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Full Day Ephemeral River Drive

Ta całodniowa aktywność zaczyna się od szybkiej kawy o 7 rano przed wylotem. Ponieważ ogrodzenia zostały w większości usunięte w rejonie Damaraland, przystosowany do pustyni słoń może swobodnie wędrować po całym obszarze, a poranek będzie spędzony na zwiedzaniu rzek Huab i Aba-Huab, w poszukiwaniu tych wspaniałych behemotów.

W porze lunchu znajdziemy zacienione miejsce na zatrzymanie się i przekąsienie, zanim zaczniemy powolny meander z powrotem do domku, zatrzymując się w nietypowych i wyjątkowych miejscach po drodze, starając się wrócić do domku przed zachodem słońca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Half Day Ephemeral River Drive

Wyjeżdżając z loży, w ustalonym wcześniej czasie, udamy się do suchego koryta rzeki Huab. Wybierzemy się w spokojną podróż, meandrując wzdłuż efemerycznej rzeki, szukając niemal endemicznych gatunków ptaków, a także flory i fauny. Być może dostrzeżemy nawet iluzyjne słonie przystosowane do pustyni, dla których obszar Damaraland jest znany na całym świecie.

Będziemy mieli wiele okazji, aby cieszyć się niesamowitą scenerią, rozciągnąć nogi i odkrywać, zanim wrócimy do domku około 12:30.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Half Day Bushman Paintings and German war graves

Kierując się na wschód, z dala od doliny rzeki Huab, na sąsiednią farmę, gdzie znajdują się przykłady sztuki San i rycin naskalnych. Damaraland jest zamieszkane przez rdzenne plemiona od ponad 2000 lat, a ta wycieczka oferuje ciekawe spojrzenie zarówno na starożytną, jak i współczesną historię Namibii.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Huab Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania