WeTu Analytics

African Bush Camps Migration Expeditions

Game Drives

Poranne i popołudniowe dyski gry są w ofercie i dają widzom safari szansę zobaczyć fantastyczne możliwości migracyjne ptaków, duże byki słonia, kultowy lew Kalahari, gepard, cętkowany hiena i oryx.

Migracja zebry, która przybywa do Parku Narodowego Nxai Pan, jest wielką atrakcją na safari Nxai Pan między grudniem a marcem każdego roku, w porze deszczowej. Zebry pochodzą z Linyanti i regionu Parku Narodowego Chobe, do Nxai Pan i z powrotem, w sumie 1000 km. To najdłuższa migracja w Afryce, wszystko dla pożywnych, smacznych traw na patelni. Drapieżniki podążają za zebrami i innymi roślinożercami i żerują na słabych i młodszych członków stada. To wszystko sprawia, że dla bardzo ekscytujących dysków do gier.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Baines’ Baobabs

Bain's Baobabs to skupisko starożytnych baobabów na małej wyspie z widokiem na KudiaKam Pan. Te słynne baobaby, znane również jako Siedmiu Sióstr czy Śpiących Sióstr, stały się obowiązkowym miejscem w Parku Narodowym Nxai Pan i były nawet kilkakrotnie odwiedzane przez księcia Karola.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Birding

Z ponad 200 gatunków ptaków rejestrowanych i siedlisk, począwszy od krzewów akacji po łąki i mopanowe lasy, Nxai Pan jest wybitnym miejscem dla ptaków. Między listopadem a kwietniem, ptaki migrujące są wokół i wiele ptaków hoduje, pokazując swoje upierzenie hodowlane.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Photography

Nxai Pan oferuje możliwości fotograficzne zarówno dla amatorów, jak i profesjonalnych fotografów. Wyjątkowy biały pył na patelni tworzy charakterystyczny. Słonie w okolicy są przedmiotem wielu fotografii, pył pan jest nimi w białej glebie, nadając im ich słynny upiorny wygląd. W pośpiechu do wododziury powodują chmury pyłu, tworząc piękne środowisko fotograficzne, a wieczorem stają się sylwetkami w tętniących życiem zachodach słońca. Jeśli szukasz fotografii akcji, to predytorzy wokół patelni czekają na Ciebie!

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Migration Expeditions

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania