WeTu Analytics

African Bush Camps Migration Expeditions

Przestrzeń to nowy luksus, a ekspedycje migracyjne oferują właśnie to — niewiarygodny spokój, który pochodzi z patrzenia na horyzont i posiadania przestrzeni dla siebie. Wyprawy migracyjne to African Bush Camps pierwszy obiekt położony w Parku Narodowym Nxai Pan w Botswanie. Nxai Pan jest jedną z naturalnych patelni solnych Makgadikgadi i znajduje się na północnej granicy parku narodowego.

Otwarte od grudnia do końca marca ekspedycje migracyjne są dostępne drogą lub helikopterem z Maun. Kameralny obóz składa się z 6 płóciennych namiotów ustawionych na niskich pokładach z łazienkami i prysznicami wiaderkowymi oraz dwóch głównych namiotów, składających się z salonu i jadalni.

Park Narodowy Nxai jest istotny dla migracji legendarnej zebry w Botswanie, która przynosi duże stada zebry i innych roślinożerców. Pojawienie się migracji powoduje wzrost aktywności drapieżników.

Zajęcia obejmują wizyty w Baobabs Baines (skupisko wspaniałych drzew do góry nogami położonych na skraju Kudiakam Pan. Codzienne napędy gier są również dostępne i dają widzom safari szansę zobaczyć fantastyczne możliwości migracji ptaków, duże byki słonia, kultowego lwa Kalahari, geparda, hieny i oryx.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

African Bush Camps Migration Expeditions

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania