WeTu Analytics

Embalakai Camp

Najlepsza lokalizacja dla Wielkiej Migracji Wildebeest:

Obozy Embalakai są ustawione na skraju małego dopływu rzeki Grumeti, pod dużymi akacjami tortilis. Ten strumień ma baseny wodne przez większość roku, dzięki czemu obóz jest bardzo aktywny z dziką przyrodą przez cały rok. Często siedzą w obozie i widzą przechodzące stada zebry i wildebeest. Wspaniała lokalizacja, aby zobaczyć Serengeti Wildebeest Migration.

Położony w centrum Serengeti

Kluczową cechą obozów Embalakai jest jego centralne położenie. Obóz jest około 35 minut na północ od pasa startowego Seronera, w pobliżu wyłączenia do zachodniego korytarza lub do północnych obszarów. Sprawdź dokładną lokalizację na 2.314282S 34.862425E. Jest to również bardzo dobry w połowie drogi przystanek dla gości podróżujących z obszaru krateru do północnej Serengeti, ponieważ jest to tylko 2 godziny jazdy do Kogatende. Idealne miejsce do przerwania podróży w przepięknej i odległej lokalizacji. Embalakai Camp jest zaledwie godzinę jazdy do Kirawira w zachodniej Serengeti, około 43 km.

Obóz jest w doskonałej pozycji na safari balonowe

Twoja przygoda z balonem Safari rozpoczyna się wczesnym rankiem, gdy wyjedziesz z obozu. Jest jeszcze ciemno i możesz mieć szczęście zobaczyć nocne zwierzęta w drodze do miejsca startu, które znajduje się w pobliżu obozów Embalakai.

Znajdujemy się w pobliżu Retina Hippo Pool:

Hotel Embalakai Camps znajduje się bardzo blisko basenu Hippo Retina. Basen jest zaledwie 8.7 km od obozu. Retina Pool oferuje najlepsze oglądanie hipopotam w Serengeti. Najbardziej unikalną cechą i atrakcyjnym losowaniem dla odwiedzających basen Retina jest to, że mogą opuścić pojazd i zobaczyć hipopotamy na piechotę. Brzeg rzeki jest około 10 stóp nad basenem i jest możliwe, aby wspiąć się tylko kilka metrów od około 200 metrów.

Bliskość rzeki Grumeti:

Embalakai Camps jest tylko 95 km kierowca do punktu widokowego Grumeti River. Grumeti Woodlands grać gospodarzem najbardziej niesamowite widowisko przyrody w Afryce. Każdego roku tysiące dziczy biorą mroźne zanurzenie, aby przejść przez lśniące wody rzeki Grumeti, centrum Lasów Grumeti. Sama rzeka słynie z populacji gigantycznych krokodyli Nilu. Niektóre z tych prehistorycznych potworów mają długość do 17 stóp i mają 70 lat!

Przyjazny dla środowiska:

Obozy Embalakai działają w sposób najbardziej ekologiczny. Wykorzystujemy niskooddziałujące wytwarzanie energii wszędzie tam, gdzie możemy, minimalizując marnotrawstwo w obozie. Jesteśmy wolne od plastiku tak bardzo, jak to możliwe, używamy światła zasilanego energią słoneczną, recyklingu i ładunki więcej.

Używamy Solar i Generator 20KVA do zasilania w naszym obozie

Stylowy namiot:

Buduj się na drewnianych platformach z widokiem na rzekę Nyobagati, jeden z dopływów rzeki Grumeti. Wszystkie pokoje dysponują balkonem z widokiem na okolicę.

W łazience znajduje się gorąca bieżąca woda, prysznice i toalety spłukiwane.

Darmowe Wi-Fi z silnym sygnałem dla całego kompleksu Embalakai Camp.

W tym napoje: napoje bezalkoholowe, lokalne piwa, lokalne marki i wino domowe.

Odległość między namiotami: 5-10 metrów

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Embalakai Camp

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania