WeTu Analytics

Camissa House

Otoczony przez słynną Górę Stołową i podziwiać nieprzerwane widoki na miasto Kapsztad poniżej, bardziej spektakularne położenie luksusowego hotelu po prostu nie istnieje. Eklektyczna mieszanka intymnego luksusu i inspirowanego wzornictwa podnosi Camissa House do empirycznego arcydzieła. Siostra nagradzanego hotelu MannaBay, Camissa House jest przeznaczony do przejęcia świata przez burzę. Camissa, nazwa nadana temu obszaowi Kapsztad przez pierwszych mieszkańców, mieszkańców Khoi, oznacza „Miejsce słodkiej wody”. Jest to życiodajny strumień, płynący bezpośrednio obok naszego hotelu, który skłonił Holendrów do osiedlenia się tutaj, dając w ten sposób miasto Kapsztad, jakie znamy dzisiaj.

Wychodząc z hotelu, nie jest trudno zobaczyć, skąd czerpał inspirację projektową Camissa House. Góra Stołowa znajduje się na wyciągnięcie ręki i stanowi płótno dla Cape Floral Kingdom, jednego z największych na świecie ośrodków ziemskiej różnorodności biologicznej.

Camissa House to święto afrykańskiego Przylądka, jego dziedzictwa, meandrującej historii łączącej góry i morze, przeszłość z przyszłością i ludzkość z ziemią.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Camissa House

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania