WeTu Analytics

Ntunda Lodge

Swimming Pool

Zrelaksuj się w naszym basenie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Sundowners

Goście hotelu Ntunda Lodge mogą aktywnie korzystać z takich atrakcji jak Sundowners, z których roztaczają się piękne widoki na okolicę i tradycyjne gospodarstwo. Zrelaksuj się przy drinku w dobrze zaopatrzonym barze lub przy lokalnym drinku lub koktajlu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Village Tours

Wycieczki po wioskach organizowane są na życzenie, a mieszkańcy czasami wyświetlają swoje produkty w Ntunda Lodge lub w miejscu odwiedzin w celu sprzedaży.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Fishing and Water Sports

Mamy szlak dla tych, którzy chcą odwiedzić jezioro Ponono lub Ntsaadhiya, jeśli Twoim hobby jest wędkarstwo i sporty wodne. Domek posiada również dwie samowystarczalne tamy, które są dostępne do wędkowania i uprawiania sportu, zwłaszcza w porze deszczowej. Na miejscu można wypożyczyć kajak z motorem, kajak na wiosło oraz wędki.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Conference Centre

Nasze centrum konferencyjne to wielofunkcyjna sala pomieści 250 osób ze stołami i krzesłami oraz do 500 osób z krzesłami.

Mamy również 3 dodatkowe pokoje, które mogą pomieścić od 10 do 20 osób.

Centrum jest w pełni wyposażone i ułatwione, w tym projektor LCD, laptop do prezentacji PowerPoint, nowy technologiczny system nagłośnienia PA, mikrofony bezprzewodowe dostępne są również za rozsądną cenę i cztery toalety — 2 dla kobiet i 2 dla mężczyzn

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Ntunda Lodge

Imię
Nazwisko
Adres email
Numer telefonu
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania