WeTu Analytics

Lion Sands Tinga Lodge

Wild Life

Afryka została nazwana największym show na ziemi, i Lion Sands prezentuje safari, które gra się jak pasemka kołowrotek. Nasz rezerwat zachowuje 5 000 ha (12 500ac) siedliska, które jest domem dla najwyższego i najbardziej zróżnicowanego stężenia dzikiej przyrody na półkuli południowej. Zobaczysz wszystkie kultowe gatunki Afryki — leopard, nosorożec, słoń, bawoły, żyrafa, hipopotam i zebra — wraz z obsadą nośną nie mniej intrygujących 137 gatunków ssaków i ponad 450 odmian ptaków. Nasze safari prezentują przygodę, która jest dzika, a potem niektóre!

Będąc całkowicie prywatnym, Lion Sands oferuje intymne safari doświadczenie. Z tylko sześcioma gośćmi do przeglądarki gier i wyłącznym przejściu na nasz rezerwat, będziesz mieć minimalne spotkania z innymi osobami. Chociaż atrakcyjne obserwacje przyciągają większą uwagę, liczba pojazdów tutaj również jest ograniczona. Dzięki temu zwierzęta nie są narażone na stres i jesteś w stanie spędzać z nimi więcej czasu, obserwując ich naturalne zachowanie. Podczas gdy jesteś na zwiedzanie, w żadnym wypadku nie będziesz go zgrubny. Twój widz gier ma amortyzowane fotele, wodoodporne uchwyty na urządzenia, koce i poncza — i zatrzymuje się w malowniczym miejscu na napoje i przekąski.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Walks

To są nasze spacery po śniadaniu po dzikiej stronie. Dla tych, którzy chcą doświadczyć krzewu, nie tylko go obserwować, nie ma lepszej wycieczki z przewodnikiem. Wpadasz w gęste rzeczy, a wszystkie pięć zmysłów włącza się... Poczuj chrupanie szorowania pod stopami, dotknij aksamitnej kapsuły z nasion akacji, usłyszysz pęknięcie gałęzi wskazującej, że nie jesteś sam, i dostrzeż grę pojawiającą się zaledwie kilka metrów dalej — ekscytujące! Jest to również wspaniała okazja, aby spotkać mniejsze stworzenia, często przegapione na pojazdach safari, i dowiedzieć się więcej o roślinach rezerwatu — wiele o fascynujących właściwościach leczniczych i tradycyjnych zastosowaniach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Food & Wine

Od świąt booma po przystanki safari — posiłek będzie punktem kulminacyjnym — dla wszystkich naszych gości, z wszelkimi wymaganiami dietetycznymi, w tym koszernymi, zaspokajane. Nasi szefowie kuchni przekształcają lokalne przepisy we współczesne dania, dając smak południowej Afryki. W połączeniu z doskonałymi winami z Przylądka, posiłek staje się przeżyciem. Nasze degustacje win są również ulubionymi koneserami i dabblerami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Spa & Wellness

Z naszego doświadczenia wynika, że dbanie o dobre samopoczucie inspiruje fundamentalne poczucie dobrobytu. A jak lepiej sobie pozwolić niż z luksusowym zakwaterowaniem, zdrowym jedzeniem i terapiami spa? Popieramy produkty Africology, zaszczepione w przekonaniu, że samoopieka przynosi równowagę. Dzięki naszym masażom, okłajom i zabiegom na twarz zapewniamy dobre samopoczucie, aby odmłodzić ciało, uciszyć umysł i ożywić ducha.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Tinyeleti Treehouse

Niech rzeka Sabie powita Cię w tym niekończącym się afrykańskim krajobrazie. Tinyeleti Drzewo, co tłumaczy się na wiele gwiazd, jest nie tylko punktem widokowym, skąd można obserwować splendor jakim jest rzeka Sabie i całe życie, które utrzymuje, ale raczej zaproszenie na świeżym powietrzu, aby zająć twoje miejsce i stać się jego częścią.

Tinyeleti Treehouse jest w pełni przystosowany do relaksu i można oczekiwać wszystkich udogodnień, takich jak relaksujący masaż głowy. Ciesz się wyborem tapas lub pełnego posiłku, a następnie usiądź przy koktajlu, gdy zwierzęta przychodzą do picia o zachodzie słońca.

Pokład 50m2 może pomieścić 4 osoby, a dzieci są mile widziane. Zapewnimy ci latarkę i, mimo że nie ma prądu, znajdziesz kilka pasków sygnału komórkowego.

Spodziewaj się, że usłyszysz stały przypływ życia z rzeki Sabie na wyciągnięcie ręki, a także kilka zwierząt, nocnych drapieżników i ptaków.

Tinyeleti to nieprzerwane doświadczenie z dnia na dzień, którego nie da się powtórzyć, ale na pewno zostanie to powtórzone. Oznacza to, że jeśli możesz znaleźć słowa, aby to opisać. Dla nas, którzy przychodzili tu wiele razy, cóż, nadal jesteśmy w stracie.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Giving Back

Lion Sands wraz z More Community Trust pomaga naszym lokalnym miastom Huntington i Justicia B i możesz się zaangażować. Wybierz się na wycieczkę społeczną, z której dochody trafiają do naszych projektów rozwojowych tutaj, lub zakasuj rękawy, aby pomóc w naszych inicjatywach Get Your Hands Brudne.

Są to centrum edukacji, infrastruktury, zdrowia i środowiska, a Ty możesz wybrać obszar najlepiej dopasowany do Twoich umiejętności i zainteresowań. Są to niezwykłe doświadczenia społeczne, które wprowadzają cię do serca Afryki Południowej, aby spełnić swoje marzenia i inne.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Lion Sands Tinga Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania