WeTu Analytics

Lion Sands Tinga Lodge

Wyrafinowane doświadczenie safari w dziewięciu rajach nad wodą, uchwycenie romansu epoki pionierów, w znacznie większym komforcie.

Ekskluzywne zakwaterowanie w domku położone są na wysokim brzegu rzeki Sabie. Twój apartament czuje się zdecydowanie prywatny z własnym basenem i tarasem z widokiem na wodę, i sprawia, że większość widok, który często widzi dzikich zwierząt przechodzących przez. Z apartamentów, wzniesione drewniane szlaki prowadzą do sali spa i głównej loży — z barem, biblioteką, basenem i boma oferują miejsca, aby dzielić się dobrym towarzystwem lub spędzić spokojne chwile na własną rękę.

Wyrafinowane doświadczenie safari w dziewięciu rajach nad wodą, uchwycenie romansu epoki pionierów, w znacznie większym komforcie.

W każdym apartamencie znajduje się łóżko typu king-size (z moskitierą), klimatyzacja, bezprzewodowy dostęp do Internetu, prywatny salon oraz luksusowa wanna i prysznic. Doświadczenie Tinga jest osobiste i prywatne dla tych, którzy szukają prawdziwej afrykańskiej ucieczki.

Przechodząc przez szklane drzwi przesuwne Twojego apartamentu, twój pokład jest przeznaczony na safari na leżaki, posiłki ustawione dla Ciebie i prysznice na świeżym powietrzu pod gwiazdami. Zanurz się w łupach poza sypialnią w sali spa, przy basenie lub gdziekolwiek indziej zdecydujesz się postawić stopy.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Lion Sands Tinga Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania