WeTu Analytics

Lion Sands Tinga Lodge

Wildlife

Afryka została nazwana największym pokazem na ziemi, a safari z Lion Sands rozgrywa się jak rolka z najważniejszymi atrakcjami. Nasz prywatny rezerwat zachowuje 12 400 ha (30 600 ac) siedlisk, które jest domem dla najwyższej i najbardziej zróżnicowanej koncentracji dzikiej przyrody na półkuli południowej. Można tu zobaczyć wszystkie kultowe gatunki Afryki, w tym Wielką Piątkę, wraz z podporową obsadą 150 gatunków ssaków i ponad 500 odmian ptaków. Magia tkwi w tym, jak doświadczasz tego niezwykłego miejsca i cudów dzikiej przyrody, i właśnie tam leży nasz talent.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Bush Walks

To są nasze spacery po śniadaniu po dzikiej stronie. Dla tych, którzy chcą doświadczyć krzewu, nie tylko go obserwować, nie ma lepszej wycieczki z przewodnikiem. Wpadasz w gęste rzeczy, a wszystkie pięć zmysłów włącza się... Poczuj chrupanie szorowania pod stopami, dotknij aksamitnej kapsuły z nasion akacji, usłyszysz pęknięcie gałęzi wskazującej, że nie jesteś sam, i dostrzeż grę pojawiającą się zaledwie kilka metrów dalej — ekscytujące! Jest to również wspaniała okazja, aby spotkać mniejsze stworzenia, często przegapione na pojazdach safari, i dowiedzieć się więcej o roślinach rezerwatu — wiele o fascynujących właściwościach leczniczych i tradycyjnych zastosowaniach.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Food & Wine

Od świąt booma po przystanki safari — posiłek będzie punktem kulminacyjnym — dla wszystkich naszych gości, z wszelkimi wymaganiami dietetycznymi, w tym koszernymi, zaspokajane. Nasi szefowie kuchni przekształcają lokalne przepisy we współczesne dania, dając smak południowej Afryki. W połączeniu z doskonałymi winami z Przylądka, posiłek staje się przeżyciem. Nasze degustacje win są również ulubionymi koneserami i dabblerami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Tinyeleti Treehouse

Tinyeleti, czyli „wiele gwiazd”, oferuje duże widoki na odległy krajobraz, otoczony jeszcze większym niebem, a jego światła migoczą w dół do horyzontu. Ale pary i rodziny nie muszą rezygnować z luksusu, aby doświadczyć poza tym światem. Piknik dla smakoszy, oświetlony latarniami i łóżkami z pierza zapewni gościom całkiem wygodę.

Nasz domek na drzewie Tinyeleti zaprasza na romantyczne noce pod gwiazdami. Ciesz się piknikowym kolacją, gdy zachodzi słońce, posłuchaj dźwięków dzikiej przyrody i spaj na pluszowych łóżkach przypominających chmurę. Tutaj nie rezygnujesz z żadnego luksusu i nigdy nie zapomnisz nocy, w której spałeś wzdłuż rzeki Sabie pod afrykańskimi gwiazdami.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Spa & Wellness

Po aktywnych dniach safari odbuduj swoje ciało, umysł i ducha w naszej sali spa na świeżym powietrzu - przybliżając Cię do natury poprzez pobłażliwe masaże, okłady, zabiegi na twarz i nie tylko z użyciem naturalnych olejków. Wellness jest dla nas ważne i przychodzi łatwo w tym naturalnym odosobnieniu.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Giving Back

Lion Sands wraz z MORE Community Foundation wspiera nasze lokalne wioski Huntington i Justicia B, i Ty też możesz się zaangażować. Wybierz się na wycieczkę po społeczności, której dochody trafiają na nasze projekty rozwojowe tutaj, lub zwiń rękawy, aby pomóc w naszych inicjatywach Get Your Hands Dirty.

Te koncentrują się na edukacji, infrastrukturze, zdrowiu i środowisku, a Ty możesz wybrać obszar najlepiej dopasowany do Twoich umiejętności i zainteresowań. Są to niezwykłe doświadczenia społeczne, które prowadzą Cię do serca Afryki Południowej, aby spełnić własne i innych marzenia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Lion Sands Tinga Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania