WeTu Analytics

Tsowa Safari Island

Guided Island Walks

Z przewodnikiem 1 godzinne spacery (lub dłużej w razie potrzeby) oferowane są codziennie do starszego wspaniałego centrum wyspy, w którym znajdują się wiekowe baobab drzewa. Rzadkie lilie gr=okrągłe kwitną na początku roku, podczas gdy spokojna rzeka biegnie przez wyspę, na której para sowy rybacki Pela znajduje się w drzewie Mangostana. Życie ptaków wzdłuż krawędzi wody obejmuje Afrykańskie Finfoot i Turaco Schalow.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Canoeing

Dostępne przez cały rok, *Dzieci 16 lat + starsze

Kajakarstwo odbywa się w dwóch mężczyzn dmuchane i jest oferowane od południa do wczesnego popołudnia, goście będą

towarzyszyć przewodniki również w nadmuchiwanych. Ta zabawna aktywność to świetny sposób na spędzenie przygód popołudnia. Goście wyjeżdżają z wyspy łodziami i jedzą lunch i drinki na trasie nad brzegiem rzeki. Punkt wyjęcia wynosi około 1,5 godziny w dół. Gość są transportowane z powrotem na wyspę w otwartym 4x4 gry oglądania pojazdu

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Game Walks

*Dzieci 16 lat + starsze

Spacery gry oferowane są na kontynencie, który jest uważany za obszar safari primewalking. Na dobry początek dnia na spacer serwowane jest lekkie śniadanie. Czas wyjazdu jest określany przez wschód słońca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Game Drives

Dzieci w wieku 12 lat + starsze

Napędy do gier są oferowane przez ten malowniczo piękny narodowy starszy park we wczesnych godzinach porannych. Dyski gry trwają około 3 do 4 godzin i zawierają zatrzymanie odświeżania. Park Narodowy Zambezi jest domem dla dużych stad słoni, bawołów, lwa, hieny, żyrafy i licznych gatunków antylop. Lekkie śniadanie serwowane jest przed wyjazdem na pierwszy rzut oka. Czas odlotu jest określany przez wschód słońca.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

River Cruise

Rejs po rzece jest oferowany późnym popołudniem, aby cieszyć się starszymi spektakularnymi zachodów słońca wzdłuż rzeki Zambezi. Goście mogą delektować się napojami i przekąskami z naszymi przewodnikami na naszej wygodnej rzece

krążownik mając oko na grę schodzącą do picia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Tsowa Safari Island

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania