WeTu Analytics

Imbali Safari Lodge

Safaris

Jako jedna z pierwszych prywatnych koncesji w Parku Narodowym Krugera, Mluwati niestrudzenie pracował nad zapewnieniem zrównoważonego rozwoju tej dziewiczej dziczy, która od ponad 100 lat jest sanktuarium dla ponad 114 gadów, 34 płazów i 147 gatunków ssaków, w tym Wielkiej Piątki Afryki. Z jednymi z najbardziej spektakularnych krajobrazów Krugera i niezwykłą różnorodnością dzikich zwierząt, ptaków i roślin w ramach koncesji, każde doświadczenie safari jest wyjątkowe.

Goście mogą wybrać się na poranne i popołudniowe safari na otwartych 4 x 4 pojazdach. Wczesne poranne safari są bardzo satysfakcjonujące światłem do fotografii. Lwy są nadal żywe i w ruchu w tym czasie antylopy są bardziej energiczne i można zobaczyć obfitość ptaków. Popołudniowe safari dają okazję zobaczyć nocne zwierzęta, a może nawet nieuchwytny Leopard.

W miesiącach zimowych rano safari wyruszą o godzinie 06:00, a popołudniowe safari — o godzinie 16:00. Latem czasy zmieniają się na 05h00 rano i 17.00 na popołudniowe safari.

Przed porannym wyjazdem safari serwowana jest kawa i herbata, a po południu przed wyruszeniem Goście mogą napić się herbaty.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Guided Bush Walks

Spacery z przewodnikiem pozwalają zbliżyć się do siebie i mieć intymne doświadczenie lokalnej flory i fauny. Spacery dostępne są na życzenie. Bezpieczeństwo gości jest priorytetem, dlatego spacery z przewodnikiem mogą być niedostępne, jeśli przewodnik uzna, że warunki są niebezpieczne dla chodzenia.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Self Drive - Kruger National Park

W ciągu dnia Goście mogą samodzielnie jeździć w Parku Narodowym Kruger. Park jest domem dla wielu gatunków ssaków, gadów płazów i wiele godzin można oglądać te zwierzęta w ich naturalnym środowisku.

Pokaż więcej
Pokaż mniej

Formularz kontaktowy

Imbali Safari Lodge

*Wymagane pola

Imię *
Nazwisko *
Adres email *
Numer telefonu *
Kraj zamieszkania
Miasto
Przybliżony czas wyjazdu
Ilość dni
Komentarze lub pytania